MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

GIPSO KARTONO MONTAVIMAS

GIPSO KARTONO MONTAVIMAS

GPK montavimo kaina priklauso nuo

  • Padengiamo ploto ir darbų sudėtingumo (kampų ir nišų)
  • Montavimo metodo: klijavimas arba sukimas
  • Sienų pertvarų montavimo sudėtingumo
  • Sienų apšiltinimo būdo

Visus gipso montavimo darbus atliekame profesionaliai. Kokybę reprezentuoja suteikiama garantija. Jei trokštate puikaus rezultato, kreipkitės ir teigiamų būsto pokyčiai Jus nustebins. Susisiekite jau dabar >>

Gipso kartono montavimas – atsakingas procesas. Jį tinkamai įgyvendinus konstrukcijos pasižymi stabilumu, tvarkinga išvaizda bei patvarumu. Mes pasirūpinsime viskuo – nuo nemokamo sąmatos apskaičiavimo iki tvarkingo darbo užbaigimo.

ORIGINALŪS SIENŲ DEKORAS ==> SPAUSK ČIA

sienu dazymas

Ruošiantis remontuoti ar statant naują būstą gipso kartonas tampa vienu iš domėjimosi objektų. Ši medžiaga naudojama sienoms bei luboms. Gipso kartonas itin populiarus, kadangi yra ekologiškas. Be to, rinkoje siūloma skirtingų medžiagos rūšių: gipskartonis, skirtas montuoti ten, kur drėgna, kur sausa, priešgaisrinis. Jeigu nežinote, koks gipskartonis tinkamiausias Jūsų namo patalpose, mes galime Jums patarti. Ir ne tik patarti – atliksime visą darbą.

Dirbdami kreipiame dėmesį į kiekvieną sluoksnį. Vadovaujamės tokia mintimi: kas iš pasakiško grožio namo, jei pamatai byra. Tad klijuodami gipsą patikriname, ar senas tinkas yra tvirtas. Prieš gipso kartono sumontavimą tinką išgruntuojame. Geras paviršiaus paruošimas – tai žvelgimas į priekį. Nieko nedarome atmestinai, kadangi žinome, koks Jums svarbus būsto ilgaamžiškumas. Iš tiesų dirbame kaip sau. O tai daug ką pasako.

Jei svarstote, ar gipso kartonas būtų geriausias sprendimas, įvertinsime patalpą ir patarsime. Galime atlikti darbus Jūsų norimame kambaryje. Gipskartonį, priklausomai nuo Jūsų poreikių, sumontuosime ir nestandartinėse erdvėse. Norite įruošti palėpę? Esame pasiruošę – kreipkitės ir pasiūlysime optimaliausią variantą.

VISOS APDAILOS PASLAUGOS >>

KONTAKTAI >>

DOMINA ORIGINALŪS SIENŲ DEKORAS? ==> SPAUSK ČIA

Kitos remonto paslaugos

Mūsų kontaktai

Parašykite mums

PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.