MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Gipso kartono montavimas

Gipso kartono montavimas

Kokybiškai įrengto namo sienos – labai retai būna vienasluoksnės. Norint sukurti tinkamą garso ir šilumos izoliaciją neužentka vien tinkamai įrengti plytas ir pakloti cemento sluoksnį.

Papildomos medžiagos tokios kaip tinkas, glaistas, dažai, apšiltinimo medžiagos bei kiti dekoratyviniai sluoksniai dažnai yra pasitelkiami padidinti namo sienų funkcionalumui.

Viena iš tokių, funkcionalumą padidinančių medžiagų – gipso kartonas. Nors tokios medžiagos pagalba vargu ar sustiprinsite sienų konstrukciją ir pagrindą, tai gali būti iš tiesų puiki ir efektyvi alternatyva pagerint savo sienų būklę, šilumos bei garso izoliaciją kur kas pigiau ir greičiau nei kitų statybinių medžiagų pagalba.

Graziapdaila.lt komanda yra pasiruošusi jums padėti įgyventi visus darbus susijusius su gipso kartonu ir jo integravimu jūsų būste ar kitos paskirties pastate. Esame patyrę, įgudę ir kompetentingi ekspertai dirbantys su bet kokios namo dalies ir paskirities gipso kartonu – lubų, sienų, grindų, ugniai ir drėgmei atspariu, skirtingo dydžio ir storio.

Didelė patirtis mums leidžia užtikrinti vieną pagrindinį dalyką mūsų klientams – kokybę dirbant su bet kokio masto ir paskirties gipso karto projektais namuose. Kiekvienam iš jūsų mes padėsime rasti geriausią sprendimą, kadangi dirbti su su šia medžiaga mums yra tikras malonumas.

Tokios paslaugos domina ir jus?

Susisiekite su mumis jau šiandien, dirbame kasdien!

Mus pasieksite telefono numeriu +370 664 18509, el. paštu – info@graziapdaila.lt arba kontaktų formoje apačioje.

Suplanuosime ir iš karto imsimės jūsų darbų, beliks tik grožėtis puikiais darbo rezultatais.

Nuo ko priklauso gipso montavimo kaina?

gipso montavimo kainaGipso kartono montavimas būste ar kitos paskirties pastate priklauso nuo keleto pagrindinių faktorių:

Padengiamo ploto ir darbų sudėtingumo (kampų ir nišų)

Visų pirma darbų kaina priklausys nuo tai kokio dydžio patalpos apskritai yra.

Jeigu kalbame apie nedidelės (iki 80kv.m.) apimties namuką, darbais bus atlikti tiek greičiau, tiek pigiau nei palyginus su didesnės apimties namu. Čia kainą lemia ir panaudojamas resursų bei žmogiškųjų išteklių kiekis.

Didesniam namui, natūralu, jog prireiks daugiau resursų, o darbuotojams reikės daugiau laiko jiems atlikti. Kitas dalykas, šiuo atveju – pati namo struktūra.

Jei pastatas yra sudėtingesnės formos (jame daug kampų, neįprastų sienų formų ir išbaigimų) tai taip pat gali lemti kiek didesnę namo kainą nei palyginus su labiau tradicines linijas turinčiu namo variantu.

Gipso kartono montavimo metodikos (klijavimas arba sukimas)

Atliekant gipso kartono montavimo darbus gali būti taikomos kelios plokščių montavimo metodikos.

Gipso kartono klijavimas ant sienų yra pasirenkamas tuo atveju kaip pačios namo sienos yra itin nelygios arba norima pasiekti greitą ir idealų rezultatą.

Prisukimas yra naudojamas įrengiant gipso kartono plokštes ant karkaso. Labai dažnai toks būdas yra pasirenkamas GKP padengiant lubas ar kitas vietas kur yra būtinas itin didelis tikslumas.

Priešingai nei klijavimo metu, prisukimas dažniausiai yra naudojamas lygesnių paviršių padengimu gipso kartonu. Priklausomai kokie darbai bus atliekami ir koks metodas bus pasirenkamas taip pat priklausys kaina.

Sienų pertvarų montavimo sudėtingumo

Kaip ir minėjome, sudėtingesnė namo struktūra reikalaus daugiau atliktų darbų įrengiant GPK sienose.

Pats kartono plokščių įrengimas priklausys ir nuo sienos pertvarų sudėties. Norint turėti gerą garso ir šilumos izoliaciją būtina gerai įrengti ne tik patį sienos karkasą, tačiau turėti geras gipso kartono pertvaras.

Nuo jų sudėties pastate priklausys darbų kaina. Savo darbams naudojame tik aukščiausios kokybės gipso kartono plokštes kurios yra apsaugotos nuo korozijos ir pasižymi ilgaamžiu tarnavimo laikotarpiu.

Sienų apšiltinimo būdo

Pagrindinis būdas kuris yra pasirenkamas sienų apšiltinimui yra poliuretanas.

Poliuretano ir gipso kartono duetas – viena dažniausių kombinacijų kuri yra pasirenkama sienų apšiltinimui. Tai pakankamai ekonomiškas ir nesudėtingas būdas tinkamai įtvirtinti, užsandarinti ir apšiltinti namo sienas.

Panaudojant atitinkamus klijus ir kitas tvirtinimo priemonės, darbai yra tinkamai atliekami ir siena tarnauja ilgai. Žinoma, įmanomos ir kitos medžiagų alternatyvos, todėl kaina čia lems būtent jos.

Nesvarbu kokio tipo gipso montavimo darbai mūsų laukia pas jus, esame juos pasiruošę atlikti kokybiškai ir profesionaliai. Jei norite tinkamai įsirengti savo būstą ir turėti gerą rezultatą, susisiekite su mumis jau dabar.

Kaip jau minėjome, tikslią darbų kainą nustatyti yra pakankamai sudėtinga, nežinant visų būsimo projekto peripetijų. Viršuje paminėtos ypatybės yra skirtos tik pradinei, orientacinei kainai. Norėdami sužinoti kiek montavimo projektas atsieis būtent jums – susisiekite su mumis ir papasakokite plačiau apie būsimo namo projektą.

Kodėl rinktis mus – graziapdaila.lt komandą ?

Laikomės principo, jog gipso kartono montavimas – atsakingas ir daug dėmesio reikalaujantis darbas, jokiu būdu negalimas atlikti atsainiai ir nekokybiškai. Gerai įrengtos namo konstrukcijos su gipso kartono pastiprinimu pasižymės išvaizda, tvarka, stabilumu bei patvarumu, na, o svarbiausia – užtikrins puikią gyvenimo kokybę.

Nesame įmonė kuri žada tuščiai, už mus puikiai atsako mūsų kompetentingos komandos atlikti darbai. Mes mylime ir gerbiame savo darbą ir norime, jog tai pamatytumėte ir jūs – klientai.

Tikime, jog mūsų suteiktos paslaugos ne tik atitiks, bet galbūt net ir pralenks jūsų lūkesčius mums. Už optimalią gipso kartono montavimo kainą mes jums pažadame kokybišką darbą, tiksliai ir be jokių išvedžiojimų.

Pasirūpinsime viskuo nuo nemokamos sąmato paskaičiavimo iki galutinai atliktų gipso montavimo darbų.

Priežastys rinktis mūsų komandos specialistus:

  • Greiti ir efektyvūs darbai – nei savo, nei mūsų klientų laiko nešvaistome, gavus projektą iš karto puolame prie darbo. Davėte užklausą šiandien? Puiku – jei viskas tvarkoje, darbų galime imtis, kad ir rytojaus dieną. Mums svarbiausia gauti kuo daugiau informacijos apie projektą ir jo ypatybes, tuomet kuo darbai galės pajudėti kuo greičiau.
  • Kokybiškos paslaugos – galbūt žodis “kokybė” ar frazė “kokybiški darbai” kiek nuvalkioti, tačiau mes nuoširdžiai manome, jog savo klientams galime atlikti aukščiausio lygio darbų atlikimą. Geriau jau vieną kartą viską atlikti tinkamai, nei “pataupyti” ir po to gailėtis. Tokį požiūrį lemia mūsų ilgaamžė patirtis statybų rinkoje ir gebėjimas atlikti įvarius šios sferos darbus.
  • Sąžiningumas – būtinybės būti skaidriu statybų rinkoje pabrėžti tikrai negalime labiau. Žinome, jog tik tiksliai bendradarbiaujant ir nuolat komunikuojant su savo klientais, bus galima pasiekti jiems labiausiai tinkančių rezultatų. Pažadame darbą atlikti pagal tikslius kriterijus, be jokių neaiškumų.
  • Kaina – suprantame, jog klientas turi ribotus resursus, todėl jiems siūlome tik optimaliausią variantą pagal jo biudžetą, aiškiai, konkrečiai ir be jokių netikėtumų. Pasitelkę naujausias statybos technologijas bei įrangą, sąžiningą darbą, galėsime pasiekti rezultatą kuris tenkins tiek jus, tiek mus.
  • Moderni komanda – tikime, jog statybose, kaip ir kitose nišose gyvenime, reikia nuolatos didinti savo žinių bagažą apie dekorą, sienų rengimą ir bendrąsias statybos technologijas. Laikomės ir šiais laikais itin aktualaus principo – ekologiškumo. Žinome, jog būtina atsargiai elgtis su “motina gamta”, taupyti laiko ir produktų resursus.
  • Nemokami pirminiai skaičiavimai – atliekant pirminius projekto ir sąmatos apskaičiavimus, atlygio neprašysime. Ši informacija mums bus reikalinga tolesnių darbų etapų vykdymui.

Spauskite čia, kad paskambinti dabar

ORIGINALŪS SIENŲ DEKORAS ==> SPAUSK ČIA

Gipso karto montavimo ypatybės

sienu dazymas

Statant tiek naują, tiek renovuojant seną būstą gipso kartonas labai dažnai minimas tarp pagrindinių statybose panaudojamų medžiagų. Viena iš tokių priežąsčių ko gero yra jos universalumas, t.y. tinkamumu daugumai namo dalių. Pagrindine jos naudojamos lubų bei sienų įrengime.

Verta pabrėžti, jog statybų rinkoje galima rasti išties įvairios rūšies gipso kartoną pradedant atspariu drėgmei, tinkamo tik sausoms patalpoms ar nedegaus gipso kartono. Jei nežinote kokios rūšies geriausiai bus tinkamas būtent jūsų namui, kreipkitės į mūsų specialistus su visais klausimais apie savo projektą, tikrai patarsime.

Prieš pradedant darbus, labai svarbu yra įvertinti apskritai kokios būklės yra pastatas ir jo sienos, ypač jeigu kalba eina ne apie naujo būsto statybas, o apie jo atnaujinimą. Mūsų komandos meistrai visuomet atitinkamai įvertina tokius dalykus kaip tinko sluoksnio būklė ir gruntavimo būtinumas.

Sako, paruošk gerai pamatus ir namas stovės ilgai. Tokio principo laikomės ir mes. Jokių būdų negalima apleisti pačio namo karkaso paruošimo ir tikėtis, jog vėliau name neatsiras bėdų ilgainiui.

Būtina paminėti ir tai, jog gipso kartonas ne visuomet gali būti tinkamiausias sprendimas namo sienoms. Jo tinkamumą galėsime įvertinti atvykę į projekto vietą ir atlikę atitinkamus skaičiavimus. Po jų – pasiūlysime geriausią variantą.

Mes padėsime įrengti jūsų gipso kartono sienas

Graziapdaila.lt komanda – tai kompetentingų statybos meistrų būrys, pasiruošęs padėti, patarti bei įrengti gipso kartono plokštes jūsų name. Dirbame su montavimu lubose, sienose, skirtoms drėgmei, šilumai bei garsui izoliuoti ir t.t. Žodžiu, padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų namui.

Susidomėjote? Kreipkitės į mūsų skiltyje žemiau ir įvardykite visas savo projekto ypatybes. Padėsime suplanuoti darbus, detaliau įvertinsime projektą ir galiausiai imsimės darbo.

VISOS APDAILOS PASLAUGOS >>

KONTAKTAI >>

DOMINA ORIGINALŪS SIENŲ DEKORAS? ==> SPAUSK ČIA

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.