MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Sienų dažymas

Sienų dažymas

Sienos darbai – jų glaistymas, tinkavimas, lyginimas ir dažymas – tai daug dėmesio ir kruopštumo reikalaujantys darbai. Profesionalių meistrų graziapdaila.lt komanda visus savo darbus atlieka taip, jog jis būtų kokybiškas ir 100 procentų atitiktų klientų lūkesčius.

Kad nudažyta siena atrodytų išties gražiai, svarbus profesionalus žvilgsnis ir geras paviršiaus paruošimas. Kokybiškai gruntuojame, taisome įtrūkimus, išdaužome atšokusį tinką ir, jei pamatome, kad tai būtina, pertinkuojame. Prieš darbus nuimame senus dažus ir pašaliname visa tai, kas sena ir gali trukdyti.

Kiekvienas žingsnis tokio tipo darbuose reikalauja specifinių profesionalo žinių. Tai darbas, kuriam jaučiame pašaukimą ir nuolatos tobulėjame. Naujas įgyvendintas interjero sprendimas – tai nauja meistrystės pakopa. Esame patyrę ir sukaupę reikiamą įdirbį, kurio realizaciją įvertina vis daugiau žmonių.

Visi sienų dažymo ir priežiūros darbai – greitai ir kokybiškai

Žinome, jog kiekvienas žmogus nori turėti puikiai atrodančius ir gražius namus. Kokybiški sienos darbai ir jų dekoras – viena pagrindinių priemonių kuri užtikrina tokią būsto išvaizdą ir tvirtumą.

Tinkamai jas įrengus, galima pasirūpinti kokią estetinę funkciją jos atliks namuose. Ant jos galima kabinti įvairius daiktus, paveikslais, klijuoti lipdukus, tapetų sluoksnius ar dažyti norimos spalvos dažais.

Mūsų komanda yra pasiruošusi atlikti visus su namo siena susijusius darbus ir įgyvendinti net ir didžiausias jūsų ambicijas kuriant norimą namo interjerą.

Užteks paprasto nudažymo viena ar dvejomis spalvomis ar sienos broko pataisymo – jokių problemų. Galvojate įgyvendinti kažką kūrybiškiau? Galime padaryti ir tai.

Galbūt apskritai esatę pasimetę ir nežinote nuo ko pradėti savo sienų darbų atlikimą. Gebėsime pakonsultuoti jums rūpimais klausimais ir patarti dėl statybinių medžiagų ypatybių jūsų sienoms.

Skirtingoms sienoms ir jų dekoro idėjoms įgyvendinti prireiks skirtingų dažų panaudojimo – ar tai būtų puikiai žinomi “glazūros” dažai, akriliniai, lateksiniai, alkidinė emalė ar viso labo paprasti klijiniai. Padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų namų sienų dažymui.

Tokios paslaugos domina ir jus?

Nesudvejokite ir susisiekite su mumis jums rūpimais klausimais bei projekto detalėmis jau šiandien!

Mus pasieksite telefono numeriu +370 664 18509, el. paštu – info@graziapdaila.lt arba kontaktų formoje apačioje.

Suplanuosime ir iš karto imsimės jūsų darbų, beliks tik grožėtis puikiais darbo rezultatais.

Sienų dažymo, lyginimo, glaistymo darbų kaina

sienu dazymo darbai

Įsikurti tikrą svajonių būstą – kur kas paprasčiau nei manote. Galbūt galvojate, kad tai per brangu ir sau net neleidžiate pagalvoti apie ambicingiausių interjero įdėjų įgyvendinimą.

Mes taip nemanome.

Vienas iš paprasčiausių būdu susikurti išties puikiai atrodančius namus – sienų dažymas. Čia galima sau leisti daug laisvės eksperimentuojant ir derinant spalvas ir galiausiai rasti tą derinį kuris labiausiai atitiks jūsų skonį.

Pamirškite brangius dekoratyvinius elementus ar neprotingas išlaidas ir rinkitės paprasčiausią bei greičiausius rezultatus atnešantį variantą.

Kas lemia sienų darbų kainas?

Pagrindiniai darbų kainas lemiantys faktoriai yra keli, tačiau visų pirma yra svarbu susipažinti su kainomis už vieną kv.m. atliekant sienų darbus.

Preliminarios kainos vienam kv.m yra tokios:

  • Sienų glaistymo kaina yra nuo 3 eur už kv. m.
  • Sienų dažymo kaina yra nuo 4 eur už kv. m.

Žinoma, vien paprastas ploto paskaičiavimas neįvertina visų faktorių kurie gali lemti galutinę darbų kainą, tai tik preliminari kaina už vieną sienos kvadratinį metrą.

Verta paminėti ir tai, jog visiems savo darbams mes suteikiame garantiją kuri yra labai palankiomis klientui sąlygomis, o prieš juos pradedant atliekame sąmato skaičiavimus, tiksliai situacijai įvertinti.

Kiti pagrindiniai faktoriai yra aprašomi žemiau.

Pagrindiniai kainų faktoriai yra šie:

Padengiamas sienų plotas ir kampai

Vienas pagrindinių faktorių lemiančių sienų darbų kainą yra pats sienos plotas. Didesnioms patalpoms reikės atlikti daugiau darbų, gali prireikti ir didesnės darbuotojų brigados. Taigi, prie darbų kainos prisidės žmogiškieji ištekliai ir praleistas laikas statybų aikštelėje.

Nedidelis namukas, tarkime, iki 80kv.m. bus sutvarkytas kur kas greičiau nei tas kuris turės kelis aukštus ir sudėtingesnę kampų konstrukciją. Čia prie kainos labiausiai prisidės namo forma ir kokio sudėtingumo bus darbai.

Sienų būklė

Kitas dalykas – pačių namų sienų būklė. Vėl gi, čia daugiausiai lems kokia yra kliento projekto situacija. Jei namas yra labai senas ar šiaip prastos būklės, vien nudažyti neužteks ir ko gero teks atlikti papildomus remonto darbus prieš tai, norint užtikrinti tikrai tvirtą sienų konstrukciją namuose.

Prie papildomų darbų gali būti prisikiriami tokie dalykai kaip tinkavimas, glaistytas, struktūrinių jos dalių petvarkymas ir tvirtinimas. Kita vertus, jei namas yra naujas ar tiesiog geros būklės, darbai bus atlikti kur kas greičiau, kadangi bus galima pereiti tiesiai prie dažymo.

Apdailos medžiagų rūšys

Galiausiai verta paminėti ir pačias apdailos medžiagas sienoms. Norint tinkamai įrengti sienas ne tik tam momentui, tačiau su tikslu, jog jos tarnaus ilgai būtina gerai pagalvoti apie tinkamus sienos apdailos darbus (garso izoliacijos, apšiltinimo medžiagas), sandarinimą ir tvirtinimo medžiagas.

Čia kaina labiausiai priklausys nuo darbų specifikos – jei darbai bus smulkūs, pavyzdžiui, esamos apdailos medžiagų pakeitimai ar patobulinimai, kaina bus mažesnė nei viską įrengiant naujame būste. Kitas dalykas kliento lūkesčiai ir tai, kokią apdailą jis projekte įsivaizduoja.

Nepamirškite nurodyti auksčiau minėtos informacijos arba prisekite patalpų nuotraukas ir planą parašydami mums žinutę

Sienų dažymo ypatybės

Dažymo procesas gali būti suskirstytas į du pagrindinius etapus – ruošimą ir patį dažymą.

Pagrindo paruošimas

Prieš atliekant sienų dažymą, visų pirma būtina įvertinti jos būklę. Beveik visados reikia panaikinti senos spalvos dažų sluoksnius bei tapetus uždėtus iš anksčiau, tačiau kai kuriais atvejais yra įmanomas naujų sluoksnių dažymas ant senųjų tapetų ir tvirtai besilaikančių dažų sluoksnių. Abiejais atvejais, būtina itin gerai išvalyti sieną nuo dulkių ir purvo sluoksnių.

Kitas dalykas kas pasitaiko labai dažnai perdažant sienas – nelygumai ant jų. Jei jie nedideli – užtenka užglaistuoti, o didesniems nelygumams yra pasitelkiamas tinkavimas. Sutvarkius sienų paviršių, galiausiai yra būtina sienas padengti grunto sluoksniu, tam, kad dažai galėtų tvirčiau laikytis.

Sienų dažymas

Galiausiai pereinama prie pačio sienų dažymo. Kadangi, turime gerai paruoštą pagrindą, bus nesudėtinga pereiti sienų padengimo tam tikra spalva, o darbai bus efektyvūs ir jų rezultatai matysis dar ilgai.

Mūsų komanda yra pasiruoši padengti jūsų sienas taip, kaip norėsite, nesvarbu ar tai bus viena, dvi spalvos ar galbūt iš viso, netradiciškas ir itin kūrybiškas sprendimas. Galbūt jums užteks tik tų pačių spalvos dažų atnaujinimo (perdengimo), tuomet darbai vyks dar greičiau ir efektyviau.

Apie, tai kodėl verta pasirinkti graziapdaila.lt komandą kalbame, žemiau.

Kodėl rinktis mūsų komandą?

sienu dazymasGalima drąsiai teigti, jog esame viena iš labiausiai patyrusių statybos įmonių kuri reguliariai atlieka namo sienų darbus. Naudojame naujausią techniką bei turime su ilgamete patirtimi gaunamų įgūdžių, kurių negalės pasiūlyti kiekvienas ir žinosime kaip geriausiai pasiekti jums norimą rezultatą.

Iš savo pusės kartu užtikriname ir kruopštumą bei tvarką. Pradedant atsakingu tinkavimu, neištepant patalpos ir neprimėtant statybinių šiukšlių, atliekame viską kaip įmanoma labiau tvarkingai. Tai, ko gero yra aktualiausia tiems žmonėms kurie daro būsto renovaciją ir nori atnaujinti sienų dažus.

Jei norite geriausio remonto sprendimo ramo būstui, kreipkitės į mūsų komandą.

  • Optimali kaina – manome, jog sienų dažymas ir kiti statybos amatai yra tikrai rimtas ir atsakingas darbas, tik tokiu būdu galime susirinkti lojalių klientų būrį. Siūlome paslaugas kurios ne tik atitiks, bet galbūt net ir viršis lūkesčius už numatytą darbų kainą.
  • Modernumas – esame įmonė kuri nebijo pokyčių. Nuolatos tobulėjame ir domimės būdais kaip galime atlikti savo darbą geriau. Statybų technologijos keičiasi nuolat, kaip ir kitose rinkose. Tik taikydami naujausią praktiką galime užtikrinti aukščiausią kokybę ir standartus. Užtikriname tokio lygio darbą nuo pat pirmų žingsnių.
  • Sąžiningas darbas – daugeliui atrodo, jog statybų ir panašių amatų rušių darbas – nėra pakankamai skaidrus, ypač mūsų šalyje. Mes savo ruožtu, garantuojame sąžiningą ir nepriekaištingai atliktą darbą, atliktą pagal numatytą darbų planą. Darbų suvestinėje ir sąskaitoje tikrai nematysite tokių žodžių kaip “papildomi darbai” ar “būtini darbai” kur būtų neaišku už ką mokate.
  • Profesionali komanda – pripažįstame, mūsų amato atstovų Lietuvoje tikrai nemažai, o jų tarpe daug specialistų kurie arba yra nepatyrę, neturi reikiamos kvalifikacijos arba tiesiog nežino kokių principų reikia laikytis atliekant tam tikrus darbus. Mūsų komanda – priešingai, gali užtikrinti tinkamai ir kokybiškai atliktus darbus, kuriuos padeda atlikti gili patirtis ir žinios statybų rinkoje.

Padėsime atlikti sienų dažymo ir kitus darbus

Graziapdaila.lt – nėra tiesiog dar viena, eilinė statybų įmonė. Galime su pasididžiavimu sakyti, jog turime itin daug žinių ir patirties atliekant sieno dažymo, glaistymo bei gruntavimo darbus.

Maloniai kviečiame kiekvieną norintį susisiekti su mumis ir informuoti plačiau apie turimą projektą. Rasime geriausią sprendimą jūsų būstui!

VISOS APDAILOS PASLAUGOS >>

KONTAKTAI >>

sienu dekoravimas

sienu dekoravimas ir dazymas

sienu dekoravimas ir dazymas

sienu dekoravimas ir dazymas

sienu-dazymas-kaminas sienu dazymas ir dekoras

 

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.