MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Tapetų klijavimas

Tapetų klijavimas

Gražūs tapetai papuošia kambarį. Tačiau jų klijavimas kartais būna sudėtingesnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kartais vaizdas netenkina, o to priežastis – netinkamas sienų paruošimas. Jei norite, kad Jūsų kambarys būtų visapusiškai dailus, susisiekite su mumis. Klijuojame tapetus ir atliekame profesionalų sienų paruošimą.

Gerai paruoštos sienos – gražaus rezultato garantas. Esame profesionalai ir žinome, kokio veiksmų plano laikytis, kad paviršius bekompromisiškai „pasiduotų“ tapetams. Naudodamiesi kokybiškais įrankiais ir turima patirtimi kruopščiai išglaistome sienas ir atliekame gruntavimo procesą. Viskas vyksta itin skrupulingai ir steriliai. Glaistymo bei gruntavimo darbai įgyvendinami taip, kad neliktų jokių įbrėžimų ar iškilimų. Nepaliekame jokios bereikalingos dulkelės. Kaip žemdirbiai paruošia dirvą, taip ir mes paruošiame sieną, kad tapetai puikiai priliptų ir papuoštų kambarį.

Dirbame su dizaineriais. Jei sutrikote tarp gausybės tapetų pasirinkimų, ne problema. Padėsime parinkti tokius, kurie suteiks kambariui jaukumo ir prisidės prie darnaus bendro interjero vaizdo. Jums nereikės rūpintis, kokius klijus įsigyti ar kokias glaistymo bei gruntavimo priemones naudoti. Mumis pasitikėdami išvengiate bet kokių papildomų galvojimų. Taigi, sutaupote laiko ir pinigų.

Visuomet laikomės sutartų terminų ir pasiūlome optimalų kainos bei kokybės santykį. Kuriame Jūsų namų jaukumą taip, kad įrodytume savo profesionalumą. Darbams suteikiame garantiją ir jaučiamės tvirtai dėl atliktų užduočių kokybės.

VISOS APDAILOS PASLAUGOS >>

KONTAKTAI >>

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.