MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Pramoninis dažymas

Pramoninis dažymas

Pramoninis dažymas – tai specifinė dažymo technika kurioje atitinkamų statybinių aparatų dėka yra perdažomos būsimuose darbuose naudojamos medžiagos.

Dirbtuvėse, kuriose ir bus atliekamas dažymas yra užtikrinamos pačios geriausios sąlygos pradedant tinkama temperatūra, mažu drėgmės kiekiu ir užbaigiant viską profesionalų prižiūrima procedūra.

Darbams atlikti mūsų įmonė naudoja aukščiausio lygio aparatūrą kuri užtikrina darbų preciziškumą, tai, jog ant nudažytų paviršių nebūtų nelygumų, dulkių liekanų bei, žinoma dažų nutekėjimo.

Klientams teikiame pramoninio dažymo paslaugas visoje Lietuvoje.

Kokius darbus galime atlikti?

Specializuojamės stambaus mąsto dažymo darbuose. Visus pramoninio dažymo darbus atliekame labai greitai. Per vieną dieną galime nudažyti net iki 1000 kv. m.

Dažome visoje Lietuvoje :

  • Pramoninius pastatus
  • Stambias metalo ir medienos konstrukcijas
  • Butus

Ir kt.

Rengiant naują projektą, vienaip ar kitaip iškyla poreikis dažymo darbams tam tikru aspektu. Ar tai būtų butas, ar galbūt visos jūsų darbinės patalpos.

Mūsų komandos specialistai yra pasirengę padėti įgyvendinti net ir pačius įmantriausius jūsų lūkesčius, užtikrinant tinkamą tam tikrų namo detalių dažymą.

Kuo pramoninis dažymas skiriasi nuo paprasto dažymo rankomis?

Kaip jau minėjome prieš tai, pramoninio dažymo esmė – tai, jog čia dažymas vyksta specialių statybių aparatų pagalba galinčių užtikrinti nepriekaištingą preciziškumą.

Priešingai nei dažymas savomis rankomis, čia yra kur kas lengviau padengti paviršius norimu dažų sluoksniu be jokių klaidų bei jį tinkamai išdžiovinti.

Kadangi tik pilnai išdžiovinus yra pereinama prie kitų dalių dažymo, kartu yra garantuojamas ir šimtaprocentinis darbų kokybiškumas.

Dar vienas pramoninio dažymo privalumas yra tame, jog jį kuo puikiausiai galima vykdyti ir kur kas šaltesniu metu laikotarpiu ne tik vasarą. Kadangi dažymo darbai yra atliekami specialiose cecho patalpose, net kai už lango yra itin žvarbus ar drėgnas oras, pastarieji darbai nestoja ir toliau yra vykdomi.

Pramoninio medienos dažymo privalumai

Ko gero pagrindinė priežastis dėl ko žmonės vis dažniau renkasi šią paslaugą – akivaizdūs tokių darbų privalumai.
Žemiau mes aprašysime pagrindinius iš jų.

Tolygiai nudažomas plotas

Kaip jau minėjome prieš tai, pramoninio dažymo esmė – tai, jog čia dažymas vyksta specialių statybių aparatų pagalba galinčių užtikrinti nepriekaištingą preciziškumą.

Priešingai nei dažymas savomis rankomis, čia yra kur kas lengviau padengti paviršius norimu dažų sluoksniu be jokių klaidų bei jį tinkamai išdžiovinti.

Kadangi visą darbo esmę atlieka automatizuota mašina, tiek grunto, tiek dažo sluoksnis būna užteptas visiškai tolygiai. Tik pagalvokite, kas būtų jeigu tokį darbą atliktų patys žmonės – nebus rašto vienodumo, skirtingi dažytojai paliks ir savo unikalius braižus.

Galiausiai, patys darbai užtruks tikrai nemažai.

Užtikrinama medžiagų apsauga

Norint, jog būsimosios medžiagos kurios bus naudotos namo statyboje tarnaus ilgai ir taip, kaip priklauso, būtina jas itin gerai apdirbti, ypač kai kalba eina apie medieną.

Jokiu būdu negalima leisti medienai būti paveiktai tokių natūralių reiškinių kaip saulė ar drėgmė, todėl tik apdirbant ją specialiose patalpose galima užtikrinti, jog mediena bus tinkamai nugruntuota, impregnuota ir nudažyta.

Verta pabrėžti ir tai, jog darbai yra tęsiami tik pilnai išdžiovinus kiekvieną iš konstrukcinių dalių, taip pilnai užtikrinant, jog visos dalys liks vienodai gerai nudažytos.

Tinkamas medžiagų sandėliavimas

Dar vienas svarbus privalumas – tai, jog ceche dažant medieną yra kur kas paprasčiau apsaugoti ją kol ji bus pilnai paruošta darbams. Vos nudažius lentų naudoti dar negalima, kadangi jeigu jos pritrauks drėgmės, galės deformuotis ir kitaip sugadinti pastatą.

Taigi cechas ne tik užtikrina geras dažymo sąlygas, tačiau ir tai, kaip jos bus laikomos.

Darbus galima atlikinėti visus metus

Dar vienas pramoninio dažymo privalumas yra tame, jog jį kuo puikiausiai galima vykdyti ir kur kas šaltesniu metu laikotarpiu ne tik vasarą.

Kadangi dažymo darbai yra atliekami specialiose cecho patalpose, net kai už lango yra itin žvarbus ar drėgnas oras, pastarieji darbai nestoja ir toliau yra vykdomi.

Pabaigai

Norint turėti tinkamas medžiagas namo statybai ar kitiems darbams, būtina jas tinkamai apdirbti ir perdažyti.
Taigi, jeigu jus domina kokybiškos pramoninio dažymo paslaugos ir srities profesionalų, būtinai susisiekite su mumis.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.