MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Namo ir buto remontas

Namo ir buto remontas

Kapitalinis namų ir butų remontas turint ribotą biudžetą.

Sudarysime darbų samatą, suteiksime konsultaciją, patarsime kaip sutaupyti darant kapitalinį remontą. Padėsime įsigyti apdailos medžiagas geresnem kainom.

Mąstote apie kapitalinį buto atnaujinimą? Laikas pagaliau suremontuoti gyvenamąją erdvę taip, kad ji būtų daili ir praktiška? Net ir seną butą modifikuojame taip, kad jis tampa nepaprastai jaukus ir visapusiškai patogus. Profesionaliai užsiimame remonto ir apdailos darbais:

  • grindų ar sienų lyginimas,
  • plytelių klijavimas,
  • nišų ar pertvarų (arba pertvarų su nišomis)iš gipso įrengimas ir montavimas
  • stogo atnaujinimas

Buto remontas – gana plati sąvoka. Kaip ją supranta mūsų komanda? Ne vienerius metus dirbame ir žinome, kad tiek pačių butų, tiek klientų poreikių būna nevienodų. Esame pasirengę Jums padėti visais atvejais.
Norite pakeisti grindis? Mąstote, kad dabartinės grindjuostės atrodo nekaip? O gal ruošiatės klijuoti naujus tapetus? Reikėtų naujų elektros rozečių? Bet kuriuo atveju galite mumis pasitikėti. Profesionaliai atliksime įvairiausius darbus. Viską įgyvendinsime per sutartą terminą.

Jei trokštate išskirtinio buto interjero, taip pat galime Jums padėti. Bendradarbiaujame su dizaineriais ir įgyvendiname įkvepiančius sprendimus. Galime ne tik išlyginti sienas ar pakeisti buto duris. Jums panorėjus erdvę paversime originalia, skatinančia kūrybiškumą ir kuriančia optimistišką nuotaiką. Kiekviena detalė žavės ir leis džiaugtis tokiu butu, apie kokį svajojate.

Nesvarbu, ar planuojate atnaujinti vieną kambarį, ar norite keisti visą erdvę iš pagrindų, bet kuriuo atveju rasime sprendimą. Atvykstame ir sudarome sąmatą nemokamai. Laikomės sutartų terminų ir kiekvieną darbą atliekame kokybiškai bei tvarkingai. Erdvę keičiame pasitelkdami žinias, patirtį bei atsakingumą. Susisiekite jau dabar ir patys tuo įsitikinkite.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.