MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas

Profesionaliai klijuojame plyteles. Pagal Jūsų pageidavimus išklosime grindis ar sienas taip, kad patalpa ne tik puikiai atrodys, bet ir džiugins praktiškumu. Žinome savo veiksmų planą ir kruopščiai siekiame aukšto rezultato. Pereiti į kontaktus >>

Klinkeris
Tiek statant, tiek remontuojant būstą itin svarbu tikslumas bei atsakingas kiekvieno uždavinio įgyvendinimas. Išklijuosime norimą patalpą pagal visus techninius reikalavimus. Taip pat dirbame su klinkerio plytelėmis – šios dažnai pasirenkamos namo fasado apdailai. Jei ir Jūs nusprendėte rinktis klinkerio plyteles, galite drąsiai kreiptis į mus – sutarsime ir kokybiškai atliksime darbą. Žvelgiame į ateitį, tad kruopščiai paruošiame pagrindą, ant kurio vėliau klojame plyteles. Pasirūpiname, kad siena ne tik sienos išvaizda, bet ir technine puse.

Hidroizoliacija
Profesionalus hidroizoliacijos įrengimas užtikrins, kad po danga nesikaups vanduo ir nepridarys problemų. Įrengę hidroizoliaciją ir išlyginę paviršių imamės gruntavimo, tuomet klijuoajame plyteles. Į kiekvieną etapą žvelgiame atsakingai, nepaliekame spragų. Mūsų klientai džiaugiasi atliktais darbais.

Dizaineriai
Dirbame su dizaineriais, gebame įgyvendinti sudėtingiausius sprendimus. Tiek patalpų, tiek fasado apdaila turi būti kokybiška, tad graziapdaila.lt komanda užtikrins visapusiškai teigiamą rezultatą. Apdaila iš plytelių bus estetiška, praktiška ir ilgaamžė.

ORIGINALUS SIENŲ DEKORAS ==> SPAUSK ČIA

sienu dekoravimas ir dazymas

Patirtis
Žinome, kokios plytelės kur tinka. Priklausomai nuo patalpos dydžio, formos ir pačių plytelių, suskaičiuojame, koks kiekis reikalingas. Mūsų komanda išspręs visus klausimus – Jums nereikės rūpintis, ar plytelių pakanka, ar jų ne per daug.

Užsakyti plytelių klijavimą
Esame pasiruošę priimti ir nestandartinius užsakymus. Padėsime realizuoti Jūsų idėjas. Dirbame profesionaliai ir suteikiame garantiją, tad mumis pasitikėdami sutaupysite laiko bei pinigų. Atliksime darbus nuo A iki Z, o Jūs mėgausitės namų jaukumu.

Pereiti į kontaktus >>

Visos apdailos paslaugos >>

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.