MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Fasado apdaila

Fasado apdaila

Fasadas – tai išorinė pastato pusė, atliekanti reprezentatyvią funkciją. Būsto apdaila iš gatvės pusės sulaukia aplinkinių dėmesio, o šoninio ar galinio kiemo fasado vaizdas kuria asmeninį jaukumą.

Juk nepaprastai smagu vasarą, smilkstant šašlykinei, sėdėti prie laukinio stalo ir kartu su artimaisiais ar draugais gėrėtis dailia bei harmoninga namo išore.

Priimami užsakymai fasado apdailai 2020 metų sezonui

Kokias fasado apsaugos paslaugas teikiame?

 • Fasado šiltinimas (vata, polisterolas)
 • Armavimo sluoksnio įrengimas
 • Dekoratyvinis tinkavimas
 • Fasado lentelių montavimas (medis, plastikas)
 • Išorės hidroizoliacijos įrengimas
 • Fasado plytelių klijavimas (akmens masė, klinkeris)
 • Paviršiaus išlyginimas ir impregnavimas
 • Fasado gruntavimas ir dažymas
 • SUSISIEKTI DABAR >>

Kaip galime prisidėti prie šio jaukumo? Darbus atliekame taip, kad rezultatas įkvėptų. Dirbame profesionaliai, išsikeliame aukštus kokybės reikalavimus ir juos įgyvendiname. Žinome, kaip svarbu, kad fasado apdaila būtų gerai apšildyta.

Siekdami, kad konstrukcija pasižymėtų tvirtumu bei ilgaamžiškumu, naudojame kokybiškas medžiagas. Svarbi kiekviena detalė. Pritariame posakiui, jog skūpus moka du kartus.

Pavyzdžiui, pasirinkus nekokybiškas tvirtinimo smeiges, rezultatas nebus ilgalaikis. Kadangi dirbame ne vienerius metus, gebame atsirinkti tokias detales, kurios yra praktiškos ir tvirtos.

ORIGINALUS SIENŲ DEKORAS ==> SPAUSK ČIA

sienu dekoravimas ir dazymasKą reikia žinoti apie fasado apdailą apskritai?

Pradėję domėtis fasado apdaila tikriausiai randate šūsnį informacijos – tiek, kad sunku atsirinkti, kuri teisingiausia. Internautai domisi, koks turėtų būti armavimo sluoksnio storis, ieško atliekamų darbų video, bando išsiaiškinti, kiek viskas kainuoja.

Mes turime paprastesnį sprendimą – atvyksime pas Jus ir sudarysime sąmatą nemokamai. Jums nereikės naršyti internete valandų valandas, bandant išsiaiškinti, kaip viskas vyksta, kokias medžiagas pirkti ar kokių vengti.

Mes pasirūpinsime geru apšildymu, tinklelio uždėjimu, išarmavimu bei dekoratyvine puse – dekoratyviniu aptinkavimu arba klinkerinių plytelių apklijavimu.

Taip išvengsite posakio apie prisvilusį blyną. Dirbame kokybiškai ir suteikiame garantiją, jaučiamės savo srityje užtikrintai, tad pasiūlysime Jums optimalius sprendimus, kurie pasiteisins ir žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos.

Trokštate tobulo fasado? Susisiekite su mumis – profesionalus darbas, kuriame sąveikauja konstrukcinė kokybė ir estetinis suvokimas, duoda saldžių vaisių. Prie puikaus komplekto prisideda garantija – Jūs būsite užtikrinti.

Priežastys dėl ko reikia atlikti fasado modernizavimą
 • Energijos taupymas. Ko gero svarbiausia priežastis yra siekis sumažinti energijos švaistymą pastate, užtikrinant, jog šiluminė energija iš pastato taip lengvai neišeitų. Šis tikslas yra pasiekiamas išklojant sienas papildomu termoizoliaciniu sluoksniu ir žinoma, tam tikra, apdailos medžiaga.
 • Mažinama sienų erozija. Kaip žinia, aplinkos veiksniai gali labai neigiamai paveikti pastatų sienas. Tinkamai sumontuota aukštos kokybės apdaila, saugos pastato sienas nuo tokių reiškinių kaip: lietus, sniegas, saulės spinduliai. Geresnė apsauga sienai – mažiau irimo, ilgesnis tarnavimas ir mažiau išlaidų remonto darbams.

Plačiau apie visas apdailos paslaugas>>
KONTAKTAI >>

Dažniausios fasadų įrengimo problemos

Nors Lietuvoje populiaresni tradiciniai tinkuoti fasadai, neretai įrenginėjant juos neišvengiama daugybės problemų:

 • Trūkinėjančios sienos
 • Apsilupusios sienos
 • Žaliuojančios sienos

Pastatų išorei itin kenkia ne tik gausūs krituliai, teršalai bet ir Ultravioletiniai spinduliai, spartinantys fasadų samanojimą, pelėsinio grybelio bei dumblių atsiradimą.

Būtent vietose kuriose yra daug dregmės ir nedaug šviesos galima tikėtis ir didesnės mikroorganizmų veiklos. Kita priežastis skatinanti fasadų „žaliavimą“ yra netinkamai įrengta vandens surinkimo sistema nuo stogų, balkonų, terasų ir kitų namo dalių. Nuolatinė drėgmė -pagrindinė sąlygą samanojimui atsirasti.

Žinoma, kaip teigia ekspertai, susidūrus su tokiomis apdailos problemomis, nereikia iš karto pulti prie naujų medžiagų įsigijimo. Apskritai, dėl to dažniausiai būna kaltos ne medžiagos, o prastas fasadinės sistemos įrengimas, netinkamas papildomų medžiagų sluoksnių (pvz. tinko) paklojimas arba geras klimato kuriame pastatas vyrauja neapgalvojimas.

Ką vertėtų rinktis tokiu atveju?

Siūlome apgalvoti ventiliuojamo fasado pasirinkimo galimybę.

VENTILIUOJAMI FASADAI

Ventiliuojamų fasadų instaliavimo procedūra (vaizdo įrašas anglų. k)

Vėdinamas fasadas tai fasado įrengimo būdas, kuomet yra paliekamas tam tikras tarpas tarp sienos apšiltinimo medžiagos ir apdailos priemonių.  Tokio tipo fasado plokštės yra tvirtinamos prie jas laikančio sienos karkaso.

Karkasai dažniausiai būna aliuminio, cinkuoto plieno arba iš medienos pagamintos struktūros. Skirtingai nei įprastiniams tinkuotiems fasadams, vėdinamiems, nėra numatytų oro sąlygų jiems įrengti. Dėl šios priežasties, vėdinami fasadai gali būti montuojami bet kokiu oru ir bet kokiu metų laikotarpiu.

Pagrindinis šios fasado sistemos tikslas – apsaugoti apšiltinimo medžiagą, sieną bei jos konstrukcijos elementus nuo drėgmės ir neleisti jai kauptis. Dėl natūraliai susidariusio vėdinimo, lietaus vanduo greičiau džiūsta ir garuoja, susidaro natūralus oro judėjimas tarp apdailos medžiagų ir apšiltinimo.

Vasarą pastatų fasadai būna taip pat vėsesni, kadangi  karštuoju metų laikotarpiu, minėti oro tarpai tarp apdailos medžiagų ir izoliacijos, užtikrina natūralų oro srautų judėjimą. Be to, kokybiškas apdailos sluoksnis kartu užtikrina ir apsaugą nuo tiesioginės saulės, todėl namas kais mažiau.

Ventiliacinio fasado apdailos medžiagos:
 • Cemento lentelės – atrodo stilingai ir moderniai, išvaizda primenančios medines dailylentes. Dėl šios priežasties jos yra labai dažnai naudojamos kaip medžiagos siekiant namą modernizuoti ir atnaujinti.
 • Plastiko lentelės – pigiausia iš šio sąrašo apdailos medžiagų. Visai kaip ir kitos medžiagos skirtos vėdinamam fasadui įrengti, plastiko dailylentės puikiai apsaugo pastato sienos medžiagas, garantuoja gerą vėdinimą ir šilumos izoliaciją bei atrodo puikiai.
 • Keraminės plytelės – didžiausi šių medžiagų privalumai yra tai jog ji – natūrali ir tarnaujanti itin ilgai, taip pat atspari ugniai, šalčiui bei kitiems atmosferos veiksniams.
 • Cementinės plokštės – optimalios kainos, puikiai tinkančios medžiagos privatiems ir komerciniams pastatams.

Ventiliuojamų fasadų medžiagų palyginimas (privalumų ir trūkumų lentelė)

Cemento dailylentės Plastiko dailylentės Keraminės plytelės Cementinės plokštės
cementines-dailylentes plastiko-dailylentes keraminės-plytelės  cementines-plokstes
 • Lengva prižiūrėti. Šios dailylentės nereikalauja daug laiko joms prižiūrėti. Išsirinkus norimą spalvą, jų perdažyti nebereikės.
 • Atsparumas aplinkai. Šio pagrindo medžiagos yra itin atsparios aplinkos veiksniams, jos nepus ir nekeis savo natūralios spalvos.
 • Įvairiapusiškos. Ši danga puikiai tinka naudoti su bet kokiomis kitomis sienos medžiagomis, atrodo puikiai ir turi didelį spalvų pasirinkimą.
 • Paprastai montuojamos. Plastiko dailylentės labai paprastai montuojamos, todėl norint maksimaliai sutaupyti, laisvai galėsite pakloti jas patys, reikės mokėti tik už medžiagas.
 • Atsparios aplinkai. Sumontavus keramines plyteles galėsite būti užtikrinti, jog ši danga atlaikys visus gamtos išbandymus – jos nebijo nei karščio, nei šalčio, nei lietaus. Be to, jos nėra degios ir nėra laidžios vandeniui.
 • Ilgai tarnaujančios. Tinkamai sumontuotos plytelės džiugins ne vieną namo gyventojų kartą.
 • Išskirtinės išvaizdos. Savo išvaizda jos labiau primena medines apdailos plokštes, tačiau yra gaminamos iš cemento pluošto.
 • Puikaus dizaino. Plokštes galima derinamos su kitomis medžiagomis yra lengvai apdirbamos, todėl gali yra savitos išvaizdos
 •  Aukšta kaina. Nors šios dailylentės ir yra lengvo montavimo, jos turi pakankamai didelę įsigijimo kainą. Didelė kaina grindžiama ilgaamžiškumu ir universalumu derinant su kitomis apdailos medžiagomis.
 • Kaupiasi daugiau apnašų. Ant plastiko lengviau kaupiasi įvairios šiukšlės, todėl reikės plauti namo sienas bent kelis metus po įsigijimo.
 • Prastas atsparumas ugniai. Kadangi plastikas – labai degi medžiaga, gaisro nelaimės atveju ugnis greitai išplinta.
 • Didelė kaina. Tai, be jokios abejonės didžiausias keraminių plytelių trūkumas lyginant su kitomis dailylentėmis  ir plokštėmis.
 • Brangi cemento kaina.
  Kaip šių plokščių minusą, būtų galima būtų paminėti aukštą cemento kainą tinkuojamo fasado medžiagų kaina.
Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.