MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Santechnikos darbai

Santechnikos darbai

Atsirado netikėtas gedimas vamzdžiuose? Nenustoja lašėti tualeto bakelis ar čiaupas? Be jokios abejonės, jums reikia greitų ir gerai atliekamų santechnikos darbų. Kad ir kaip gerai įrengtas būstas, santechnika – nėra amžinai tarnaujantis dalykas.

Ją galime rasti visur – tualete, vonioje, virtuvėje, jei gyvename kiek atokiau nuo didmiesčių – katilinėse, radiatoriuose ar net grindų šildymo sistemose esančiose privačiuose būstuose.

Graziapdaila.lt komanda savo klientams siūlo profesionalias santechnikos darbų paslaugas Vilniuje.

Kokius darbus atliekame?

Visi pagrindiniai santechnikos darbai

Padedame atlikti visus su santechnika susijusius darbus, t.y. padedame įrengti šildymo sistemas būstuose, rengiame kanalizacijos ir vandentiekio sistemas, katilines. Manome, jog tinkamai atlikti tokius darbus gali tik pakankamai žinių ir patirties turintys šios srities specialistai. Tokiais laikome ir save.

Žinome, jog visus santechnikos darbus gebame atlikti ne tik greitai, tačiau kokybiškai ir efektyviai. Jei jums reikalingas santechnikas Vilniuje turintys ilgametę patirtį ir kvalifikaciją, tuomet pasirinkite mūsų įmonę. Galime padėti ir patarti atliekant tiek įrengimo darbus, tiek įvykus netikėtai santechnikos avarijai. Susisiekite su mumis.

Grindų šildymo sistema

Galiausiai, galime padėti įrengti ir grindų šildymo sistemas. Tai ypač patraukli ir populiarėjanti šildymo sistema naujo pastatymo namuose, kaip jau ir minėta, dažnai kombinuojamos su radiatorinėmis sistemomis. Ekspertai teigia, jog tokios sistemos yra rengiamos net 80 procentų naujų namų.

Galime patvirtinti ir iš savo pusės – grindų šildymą išties žmonės renkasi dažnai. Juk tai ekonomiškumo ir efektyvumo pridedanti šildymo sistema pastate.

Kanalizacija ir vandentiekis

Šios vandens tvarkymo sistemos, būstuose negali būti kuriamos ekspromtu, joms būtinas gerai apgalvoti savo viziją ir tai ką norite įsirengti, įvertinti tokius dalykus kaip nuolydį, gabaritu, prietaisų pajungimo gabaritus ir pajungimo būdus.

Mūsų santechnikų komanda yra pasiruošusi padėti jums rasti geriausią ir optimaliausią sprendimą susijusį su jūsų būsima ar esama būsto santechnika. Turime pakankamai žinių ir patirties dirbant šioje nišoje.

Radiatorinės sistemos

Radiatorinės sistemos neretai yra laikomos kiek pranašesnėmis už įprastą grindinį šildymą. Tiesa, šiais laikais abi sistemos yra kombinuojamos namuose kartu, tam, kad užtikrinti išties efektyvumų šildymą namuose.

Savaiminis grindų šildymas pasižymi ilgu išilimo laikotarpiu ir pakankamai greitu atšalimu. Radiatoriai padeda tai kompensuoti ir greitai sušildyti namą, ypač tuo atveju jei namie nebuvote bent keletą dienų. Įsirengus šias abi sistemas bus šilta visuomet, bet kokiu metų laikotarpiu.

Taip pat pastebėjome, jog nemažai mūsų klientų yra įsikūrę senesnės statybos pastatuose, na o juose glūdi senos, neefektyvios šildymo sistemos. Jei jums reikia, galime pakeisti sistemą į naują, kuri bus saugesnė ir ekonomiškesnė, nei radiatoriai įrengti dar sovietmečiu.

Katilinės statymas

Katilinė – vienas dažniausių projektų kurių reikia mūsų klientams, todėl šiuo atžvilgiu taip pat turime labai daug patirties jas rengiant. Viskas prasideda nuo jūsų pateikto projekto ir tinkamo jo suplanavimo.

Norint įsirengti išties efektyvią katilinę, būtina tinkamai apskaičiuoti patalpos kurioje jis bus įrengiamas dydį, įvertinamas pasirinktas katilo modelis, pasirūpinta kuro atsargomis ir kitas santechnikos prietaisais.

Visais šiais etapais galime jums pagelbėti – pirmųjų planų iki galutinai įrengtos paprastojo tipo, ar automatizuotas kurios veikia dujiniu, kietuoju, skystuoju kuru ar oro-vandens principu.

Kaip ir su radiatorių sistemomis, savo klientams siūlome pagalbą atnaujinant jų katilines sistemas. Laikai pasikeitė, kur kas patobulėjo ir ekonomiškumo bei našumo ypatybės naujuose katiluose, todėl padedame renovuoti šias šildymo sistemas.

Šildymo sistemų įkūrimas

Kita sritis kur svarbu kruopštus santechnikos žinių panaudojimas – tai efektyvi šildymo sistema namuose. Nusimanome skirtingų modelių katilinėse, kurios yra skirtos tiek privatiems namams, tiek komerciniams pastatams, todėl galime pasiūlyti savo žinias ir patirtį rengiant namų apšildymą.

Galėsime pasiūlyti tai ko reikės būtent jums – namams, objektams, sandėliams, pastatams ir t.t. Neabejokite mumis, rasime geriausią šildymo sistemos sprendimą.

Taip verta paminėti ir oras-vanduo šilumos sistemą.

Be jokios abejonės, tai yra viena iš naujausių ir įnovatyviausių technologijų pastato apšiltinimui naudojant tik natūralią gamtos energiją, ją perdirbant pagal poreikį. Šioje sistemoje – termoreguliatoriaus, freoninių dujų ir aušinimo skysčio dėka yra sukeliamas garinimo procesas ir generuojama šilumą į pastatą.

Viena pagrindinių priežasčių dėl ko žmonės pasirenka įsirengti tokį šildymo metodą – tai efektyvesnis ir taupesnis namo apšiltinimas. Skaičiuojama, jog toks šildymo būdas net kelis kartus sumažina mokesčius už komunalines paslaugas, kadangi sugeneruojama energija yra taupi iš savo prigimties (natūralių gamtos resursų).

Kartu su šia šildymo sistema gausite ir savitą kondicionierių, kuris vasaros metu dirbs atvirkščiai – iš patalpos ims šilumą ir iš leis ją į lauką.

Mūsų komanda geba ne tik bazinius santechnikos darbus, tačiau kartu gali pajungti šilumo sistemą, tiek kietojo kuro principu, tiek minėtuosius oras-vanduo.

Santechnikos darbai ir jų kaina

santechnikos darbai kaina

Tokių darbų kaina pagrinde priklauso nuo kelių pagrindinių faktorių – t.y: panaudojamų medžiagų, sistemos kompleksiškumo, darbų mąsto ir jų rūšies.

Pakeisti keletą vamzdžių – nesudėtinga procedūra, tačiau jei kalba eina apie sudėtingos grindų šildymo sistemos rengimą – prireiks daugiau laiko, pastangų bei medžiagų.

Kuomet organizuojame darbus mūsų klientams, iš jų tikimės supratingumo – norint išties kokybiškai atlikto darbo, būtina pasirinkti įmonę kuri daug patirties dirbant įvairaus pobūdžio santechniko darbus.

Visą darbų planą ir ypatybes mes suderiname pirminių pokalbių metu.

Jokių nemalonių netikėtumų iš mūsų nebus – viską suorganizuosime aiškiai ir konkrečiai. Tuomet, imsimės darbų.

Na, o kalbant apie kainą, jai taip pat reikia tikslaus projekto įvertinimo, jei norima pasakyti kokia ji bus tiksli.

Dėl šios priežasties siūlome su mumis susiekti ir papasakoti plačiau apie projekto ypatybes. Tuomet atliksime skaičiavimus ir pasakysime tikslią kainą. Be to, pateiksime keletą patarimų kaip sutaupyti.

Kodėl pasirinkti mūsų komandą?

Sąžiningas darbas

Didžiuojamės tuo, kad galime vadintis išties skaidria, sąžiningu darbu pasižyminti įmone. Laikomės principo, jog kiekviena, panašios nišos įmonė turi gebėti atlikti savo darbą taip kaip jo tikisi klientas.

Tik tokiu būdu užsiiauginome lojalią klientų bazę kuri mumis pasitiki ne tik santechnikos, tačiau ir kitų būsto įrengimo darbais.

Pas mus nerasite jokių neaiškių eilučių tokių kaip “papildomos” ar “būtinos paslaugos” kuomet neaišku už ką paėmeme papildomus pinigus, mokėsite tik už tai už kas sutarta pagal planą.

Profesionalus darbas

Galime pasigirti ir tuo, jog turime tikrai kvalifikuotų ir patyrusių specialistų kolektyvą, gebantį atlikti visus numatytus darbus aukščiausiu lygmeniu ir tokiu būdų užtikrinti patenkintą klientą.

Dirbame uoliai, atsakingai, pagal numatyta darbų planą. Mūsų tikslas – geriausiai mūsų paslaugas gavęs ir patenkintas savo namais klientas.

Kainos ir kokybės balansas

Savo paslaugas parduodame už kainą kuri atspindi mūsų darbų kokybę. Kaip minėjome, galutinė kaina priklauso nuo daugelio faktorių, pradedant medžiagomis ir baigiant projekto kompleksiškumu. Jūs mokėsite tik už aukščiausio lygmens santechnikos darbus. Tokio supratingumo tikimės ir iš savo klientų.

Žinoma, visas šias ypatybes aptarsime planuojant darbus pirminiuose bendradarbiavimo etapuose.

Visuotinė darbų garantija

Mūsų darbų kokybei ir ilgaamžiškumui užtikrinti, visiems savo darbams mes užtikriname visuotinę darbų garantiją. Jos ypatybės, vėl gi, priklausys nuo projekto specifikacijų – medžiagų, sudėtingumo ir kitų veiksnių.

Remiamės naujais santecnikos principais galiojančiais vakarų pasaulyje, todėl net ir suklydus, viską pataisysime su malonumu.

Kodėl jums gali prireikti santechniko paslaugų?

Santechnika – nėra amžinas dalykas. Kaip ir kita technika, ji po kiek laiko sugesta. Mes galime padėti įrengti kompleksines santechnikos sistemas jūsų būste, ar atlikti keletą smulkių pakeitimų.

Profesionaliai įvedame visa santechnikos sistemą. Dirbame atsakingai, tad vonia ar tualetas funkcionuos nepriekaištingai. Kasdien naudositės be jokio diskomforto. Atėjo laikas atnaujinti seną sistemą? Išspręsime ir šį klausimą. Atvažiuosime ir įvertinsime būklę, tad Jums beliks nuspręsti, kada galime pradėti darbus.

Dirbame kruopščiai ir švariai, esame sukaupę naudingos patirties. Gebame sujungti visus santechninius mazgus ir priversti juos veikti tobulai. Laikomės ne tik techninių reikalavimų, bet ir estetinių principų. Kad vamzdžiai neliktų išorėje, galime juos įleisti į sienos vidų ar paslėpti po gipsu – viską atliekame taip, kad veiktų be trikdžių ir nesugadintų interjero.

Pasikliaudami mumis išvengsite papildomų laiko sąnaudų, o įrengimui ar remontui skirtas lėšas panaudosite tikslingai. Suteikiame garantiją, tad Jums nereikės be reikalo rūpintis. Įgyvendinsime aktualius santechninius sprendimus, o Jūs galėsite patogiai naudotis vandeniu.

Be kriauklės, dušo, tualeto neįsivaizduojame savo gyvenimo, todėl santechnikos darbai svarbūs kiekvienuose namuose. Jie turi būti atliekami kokybiškai, kadangi nuo įrengimo priklauso, kaip sistemos funkcionuos. Jei kasdien naudojatės visais vandens privalumais net nesusimąstydami, kaip visa tai sklandžiai vyksta, santechnikos darbai atlikti be priekaištų.

O jei sklandžiu vandens naudojimu pasigirti negalite, susisiekite su mumis. Esame profesionalai ir pasirūpinsime Jūsų namų santechnika. Ką mes galime? Prijungiame prietaisus, įrengiame visą santechnikos sistemą, remontuojame seną. Nusipirkote naują boilerį? Nevarkite – kreipkitės ir sutvarkysime jo prijungimo reikalus. Reikia pagalbos prijungiant naują kriauklę? O gal įisgijote naują buitinės technikos prietaisą? Bet kuriuo atveju Jums padėsime. Kokybiškai paruošime prietaisus darbui.

Greiti ir kokybiški santechnikos darbai!

Graziapdaila.lt – tai ​įvairūs santechnikos darbai Vilniuje.

Kreipkitės į mus bet kokiu su santechnika susijusiu klausimu bei jūsų projektu.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.