MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

SANTECHNIKOS DARBAI

SANTECHNIKOS DARBAI

Profesionaliai įvedame visa santechnikos sistemą. Dirbame atsakingai, tad vonia ar tualetas funkcionuos nepriekaištingai. Kasdien naudositės be jokio diskomforto. Atėjo laikas atnaujinti seną sistemą? Išspręsime ir šį klausimą. Atvažiuosime ir įvertinsime būklę, tad Jums beliks nuspręsti, kada galime pradėti darbus.

Dirbame kruopščiai ir švariai, esame sukaupę naudingos patirties. Gebame sujungti visus santechninius mazgus ir priversti juos veikti tobulai. Laikomės ne tik techninių reikalavimų, bet ir estetinių principų. Kad vamzdžiai neliktų išorėje, galime juos įleisti į sienos vidų ar paslėpti po gipsu – viską atliekame taip, kad veiktų be trikdžių ir nesugadintų interjero.

Pasikliaudami mumis išvengsite papildomų laiko sąnaudų, o įrengimui ar remontui skirtas lėšas panaudosite tikslingai. Suteikiame garantiją, tad Jums nereikės be reikalo rūpintis. Įgyvendinsime aktualius santechninius sprendimus, o Jūs galėsite patogiai naudotis vandeniu.

Be kriauklės, dušo, tualeto neįsivaizduojame savo gyvenimo, todėl santechnikos darbai svarbūs kiekvienuose namuose. Jie turi būti atliekami kokybiškai, kadangi nuo įrengimo priklauso, kaip sistemos funkcionuos. Jei kasdien naudojatės visais vandens privalumais net nesusimąstydami, kaip visa tai sklandžiai vyksta, santechnikos darbai atlikti be priekaištų.

O jei sklandžiu vandens naudojimu pasigirti negalite, susisiekite su mumis. Esame profesionalai ir pasirūpinsime Jūsų namų santechnika. Ką mes galime? Prijungiame prietaisus, įrengiame visą santechnikos sistemą, remontuojame seną. Nusipirkote naują boilerį? Nevarkite – kreipkitės ir sutvarkysime jo prijungimo reikalus. Reikia pagalbos prijungiant naują kriauklę? O gal įisgijote naują buitinės technikos prietaisą? Bet kuriuo atveju Jums padėsime. Kokybiškai paruošime prietaisus darbui.

Kitos remonto paslaugos

Mūsų kontaktai

Parašykite mums

PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.