MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Kaip pasirinkti svetainės baldus?

Kaip pasirinkti svetainės baldus?

Galvojant apie šeimos židinį, dažnai aplanko jaukaus pasibuvimo prie bendro vakarienės stalo, žvalaus ryto gurkšnojant kavą lovoje, nerūpestingų savaitgalių, praleistų šeimos apsupty, vaizdai. Tos šiltos, paprastos, kasdienės akimirkos, dauguma kurių nutinka šeimos namuose. Ir visai nesvarbu, ar tai mažas nuomojamas butukas, ar ką tik įsigytas erdvus kotedžas – kiekvienas norime, kad mūsų namų erdvė būtų pati jaukiausia. Kai ateina laikas įgyvendinti tas seniai puoselėtas svajones, dažnas užduodame sau klausimą, ką daryti, kad jaukių namų idėjos pavirstų realybe? Nuo ko pradėti? Siūlome pradėti nuo kambario, kuriame visa šeima drauge praleidžia daugiausiai laiko – svetainės.Kaip pasirinkti svetainės baldus?

Svetainės jaukumo paslaptys, kurias padės sukurti baldai ir interjero detalės

Svetainės apstatymas baldais labai priklauso ne tik nuo jos dydžio, paskirties, bet ir nuo šeimos įpročių bei pomėgių. Visa tai svarbu nuodugniai apgalvoti prieš pradedant baldų paieškas. Svarbus veiksnys, kurį vertėtų prisiminti anksčiausiai – svetainės baldų išdėstymas. Rekomenduojame visų pirma nuspręsti, kur statyti stambiausius, sunkiau pajudinamus svetainės baldus (sofą, minkštasuolį ar minkštą kampą, fotelius, valgomąjį stalą, sekcijas, didesnes vitrinas, konsoles, komodas, spintas), o smulkesnių interjero akcentų (žurnalinių staliukų, pufų, knygų lentynų, gėlių stovų, pakabinamų lentynėlių, paveikslų ir kitų interjero puošmenų) vieta ir dizainas gali būti derinamas ir koreguojamas vėliau.

Planuodami svetainės erdvę, taip pat apmąstykite, kuriomis zonomis naudositės daugiausiai, kur (ant sofos, prie valgomojo stalo, o galbūt ant pūkuoto kilimo) „virs“ Jūsų šeimos gyvenimas. Šiose zonose eksponuokite pačius išraiškingiausius Jums mielus baldus, o visa kita derinkite prie šių pagrindinių interjero akcentų. Nepersistenkite su detalių kiekiu, verčiau rinkitės kokybę ir funkcionalumą.

Interjero dizainerių patarimai

Sumaniai parinktos spalvos, baldų išplanavimas ir tinkamos interjero detalės gali net ir nedidelio buto svetainę paversti erdvia, arba atvirkščiai, didžiulėje namo ar lofto svetainėje sukurti ryškesnį jaukumo ir šeimyniškumo įspūdį. Kurdami savo svetainės interjerą, pasinaudokite interjero dizainerių siūlomomis rekomendacijomis. Pavyzdžiui, norėdami nedidelėje svetainėje sukurti erdvumo efektą, naudokite šviesias spalvas (ypač tinkama balta), sienas dekoruokite veidrodžiais ir šviesą atspindinčiais paviršiais, stenkitės neužgriozdinti praėjimų tarp baldų bereikalingais dekoro elementais, naudokite lubinį apšvietimą. Didelėse erdvėse naudokite ryškesnes spalvas, masyvesnius akcentinius baldus, pakabinamus bei pastatomus šviestuvus (toršerus). Nepamirškite ir to, kad didesnėje baldų salono erdvėje eksponuojamas baldas gali atrodyti visai kitų matmenų, nei jis atrodys perkeltas į Jūsų svetainę, todėl būtinai pasidomėkite patikusio baldo išmatavimais, kad galėtumėte tinkamai įvertinti savo namų erdvės galimybes.

Idealu, jei pravėrę baldų salono duris, jau žinosite, kokio stiliaus bus Jūsų svetainės interjeras: skandinaviškas, modernios klasikos, industrinis, retro, art deco ar kitas. Kita vertus, nenustebkite, kad net ir priėmus šį sprendimą, jį pakeisti ar persvarstyti gali paskatinti naujai akį patraukęs, Jums patinkantis baldas, kad ir prabangi „Chesterfield“ tipo (sagomis sagstyta) sofa ar Provanso stiliaus komoda. To baimintis tikrai nereiktų, nes deramai parinkti, kokybiški svetainės baldai patys savaime suformuos savitą Jūsų namų erdvės charakterį, kuris nebūtinai turi būti kuriamas laikantis griežtų interjero dizaino kanonų, juk svarbiausia, kad patiems namų šeimininkams čia būtų jauku ir patogu. Natūralios odos ar natūralaus medžio baldai, o gal pigesnės šių medžiagų alternatyvos, kad ir ką pasirinksite — visi variantai tinkami, jei tik kasdien gerai jausitės tokių baldų apsuptyje.

Platus baldų pasirinkimas Jūsų svetainei

Neverta jaudintis net jei nesate rimčiau domėjęsi interjero stiliais, „Deinavos baldai“ siūlomų svetainės baldų asortimentas yra tarsi nesibaigianti interjero galerija, kurioje įkvėpimo gali pasisemti net patys išrankiausieji. Svetainės baldai internetu gali būti ne tik išsirenkami iš gausybės prekių fotografijų, bet ir kelių mygtukų paspaudimu užsakomi mūsų internetinėje parduotuvėje. Patogu tai, kad elektroniniame salone, skirtingai nei įprastoje parduotuvėje, galite patys rūšiuoti baldus tiek pagal kategorijas (minkšti baldai, kėdės, stalai, spintos, sekcijos, komodos ir kt.), tiek pagal kolekcijas. Tai labai palengvina svetainės baldų derinimą: išsirinkę Jums patinkantį TV staliuką iš pasirinktos kolekcijos, iškart matysite ir galėsite išsirinkti analogiško dizaino žurnalinį staliuką, veidrodį, komodą ir kitus tos pačios kolekcijos baldus.

Garantuojame, kad kiekvieno mūsų siūlomo baldo kaina atitinka kokybę. Nors „Deinavos baldai“ kainos yra adekvačios, tuo atveju, jei besirinkdami iš gausybės mūsų siūlomų baldų viršytumėte iš anksto suplanuotą biudžetą, Jums pasiūlysime alternatyvių atsiskaitymo už pirkinius variantų. Visi mūsų parduodami svetainės baldai gali būti įsigyjami išsimokėtinai, atsiskaitant per Jūsų pasirinktą laikotarpį (nuo 3 iki 36 mėnesių), pasinaudojus lizingo paslaugomis.

„Deinavos baldai“ – šeimos baldai

Kai būsite pasirinkę Jums patinkančią svetainės baldų komplektaciją, siūlome užsukti apžiūrėti išsirinktų baldų į vieną iš mūsų baldų salonų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Elektrėnuose. Kiekvienam klientui rekomenduojame pačiam įsitikinti aukšta mūsų siūlomų svetainės baldų kokybe: fiziškai pajausti, koks jausmas sėdėti ant naujos sofos lovos ar foteliuko, užsimerkti ir pabandyti įsivaizduoti, kaip pasirinkto baldo vaizdas įsikomponuoja į Jūsų svetainės erdvę. Juolab, kad čia pat galėsite patys peržiūrėti baldų spalvų paletę ir siūlomų gobelenų pavyzdžius. Patyrę ir draugiški konsultantai patars, į ką dar reiktų atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, jei namuose turite gyvūnų, kurie šeriasi, parinks praktiškesnį gobeleną, kad nauji baldai atrodytų tokie pat geri bei gražūs ne tik po kelių, bet ir po keliolikos metų.

Esame šeimos verslas, todėl kuo puikiausiai suprantame kiekvienos šeimos norą gyventi jaukiuose namuose. Būtent todėl iš gausybės pasaulio gamintojų Jums atrinkome aukščiausios kokybės baldus, kurie geriausiai atitinka šeimos poreikius. Pas mus rasite baldų kiekvieno šeimos nario kambariui ir kiekvieno skoniui. Tinkamai parinkti, elegantiški ir praktiški svetainės baldai taps ne tik Jūsų šeimos, bet ir Jūsų svečių – šeimos draugų, bičiulių traukos centru. Taigi, nieko nelaukdami, jau šią akimirką kartu leiskimės į interjero atradimų kelionę!

Parengta pagal UAB „Deinava“ medžiagą

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.