MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Grindų įrengimo paslaugos

Grindų įrengimo paslaugos

Kuomet kyla kalbos apie grindų įrengimo darbus, klientams labai dažnai kyla klausimų apie tai kiek tarnauja skirtingo tipo dangos, kokią grindų rūšį apskritai rinktis ir ką daryti, jog vėliau būtų galima įkurti efektyvias šildomas grindis.

Prie to pačio, žinoma, visuomet aktualu ir darbų kainos.

Norint tinkamai įsirengti grindų dangą savo namuose, reikia įvertinti visus faktorius kurie atliks tam tikrą rolę. Nors estetika ir grožis, labai svarbu, negalima vadovautis vien išvaizda norint įsirengti ilgai tarnaujančias ir funkcionalias grindis. Prastai parinktos medžiagos ir netinkamai įrengtos grindys lems tai, jog grindys šals, drėks, trauksis, turės prastą garso izoliaciją ir t.t.

Graziapdaila.lt komanda jums siūlo profesionalias grindų įrengimo paslaugas. Užtikriname kokybišką atliktą darbą remiantis naujausiomis technologijomis ir geriausiomis rinkoje medžiagomis.

Jei kuriatės naujuose namuose ar renovuojate senuosius, jums beveik garantuotai prireiks grindų įrengimo paslaugų, mūsų komanda siūlo skaidrias ir kokybiškas grindų įrengimo ir remonto paslaugas.

Mūsų atliekamos grindų lyginimo ir įrengimo paslaugos

 • medinių parketlenčių, dvisluoksnio parketo, masyvo parketo, kamštinių dangų, grindų lentų klojimas, šlifavimas, padengimas (laku ar alyva);
 • Šildomų grindų įrengimas
 • laminuotų grindų grindų klojimas;
 • PVC bei kiliminių dangų klojimas;
 • terasinių lentų montavimas;
 • grindų dangų įrengimo sąmatų ruošimas;
 • grindų pagrindo lyginimas;
 • OSB ar kitų plokščių tvirtinimas prie pagrindo;
 • grindjuosčių montavimo darbai, apdailos profilių tvirtinimas;
 • apvadų montavimas
 • plytelių klijavimas >>

Nuo ko priklausys grindų montavimo kaina?

Dengiamo grindų ploto

Kaina žinoma priklausys nuo tai, koks grindų plotas bus dengiamas. Jei pastatas didelis ir turintis ne vieną, o kelis aukštus – jo padengimas atsieis daugiau. Jam prireiks ne tik daugiaus statybinių žaliavų, tačiau ir darbo laiko bei apimčių.

Kitu atveju, jei namukas nedidelis (pvz.: įprastas iki 80kv.m.) darbai vyks kur kas greičiau, kadangi nereikės nei tiek medžiagų, nei žmogiškųjų išteklių kiekio.

Kampų kiekio ir namo formos

Kitas dalykas tai pačio namo forma ir kampų kiekis jame. Sudėtingesnėms pastato formoms prireiks daugiau laiko pritaikyti dangą būtent jiems, priimti įvairesnius sprendimus kaip apeiti tuos sudėtingumus.

To žinoma, nebus labiau tradicinio polinkio name, kur nereikia atlikti atskirų montavimų.

Klojimo būdo ir medžiagų

Kaip žinia, parketlentės – tai vienas iš populiariausių būdų nukloti grindis visuose jo aukštuose. Kaina priklausys nuo pasirinktos medžiagos ir jų rūšies.

Kaip pavyzdį galime pabrėžti eglinės kilmės parketlentes kurios yra ženkliai brangesnės nei kito medžio parketas, tačiau yra kur kas kokybiškesnės ir tinkamesnės rengiant grindis.

VISOS APDAILOS PASLAUGOS >>

KONTAKTAI >>

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningai atliekamas darbas

Savo pasidžiuotinai laikome sąžininga ir skaidria įmone. Visuomet atliekame darbą taip kaip jo tikisi klientas.

Tik tokiu būdu galime užtikrinti, jog žmonės rinksis būtent mus, o ne kitus grindų klojimo, montavimo ir kitiems statybiniams darbams.

Jokių kuriozų kaip netikėtai padidėjusi sąskaita ar neįtraukti mokesčiai pas mus nerasi. Jūs mokate tik už tai ką susitarėme projekto aptarimo metu ir pagal planą.

Profesionalumas

Esame įmonė kuri turi tikrai ilgametę patirtį statybų rinkoje. Neapsiribojime vien grindų montavimu ir įrengimu, tačiau atliekame ir kitas būsto įrengimo paslaugas pradedant dažymu ir baigiant apdaila.

Nuolatos tobulėjame ir domimės naujausiomis statybos technologijomis, viskas vardan galimybės suteikti kuo geresnes ir kokybiškesnes paslaugas mūsų klientams.

Parduodame kokybę

Netuščiažodžiaujame ruošdami planus jūsų projektui. Padėsime apsispręsti, pakonsultuosime ir kartu su jumis priimsime geriausią strategiją pilnai įrengti jūsų būstą.

Mūsų pateikiamos kainos – atspindi mūsų paslaugų kokybę ir gebėjimą teikti aukščiausio lygmens paslaugas. Kaip jau minėjome, grindų klojimas priklauso nuo daugelio faktorių pradedant medžiagomis ir baigiant pačio projekto ypatybėmis.

Iš savo klientų prašome supratingumo, jog mūsų pateikiama kaina – tikrai verta produkto.

Grindų įrengimo ypatumai

irengimo ypatumaiGrindų įrengimas, jei kalba eina apie visiškai naują namą, prasidės žinoma nuo rūsio. Jos čia bus rengiamos ant grunto sluoksnio. Pirmajame ir tolesniuose namo aukštuose grindų sluoksnis bus klojamas ant perdangų.

Grįžtant prie rūsio grindų, gruntą ant kurio bus klojamos grindys visų pirma reikės tinkamai paruošti. Tokie darbai yra pradedami nuo pagrindo grindims parengimo.

Grunto sluoksnis yra tinkamai išlyginamas smėlio sluoksniu, o ant jo tada yra klojama hidroizoliacinė plėvelė ir dengiamas izoliacinis sluoksnis šilumai. Galiausiai, pilamas betono sluoksnis iki reikiamo storio sluoksnio. Jam išdžiūvus, galima kloti grindis.

Tiesa, prieš dedant betoną, būtina pamatuoti jo drėgmės lygį (reikia, jog jis neviršytų 2 proc.). Gera hidroizoliacija yra begalo svarbi klojant grindis (todėl ir buvo dedamas papildomas tokios medžiagos sluoksnis prieš tai), ypač tuo atveju jei planuojama įrenginėti šildomų grindų variantą. Kitaip šildymas bus neefektyvus.

Jei kalba eina apie visiškai naują namą – hidroizoliacija yra būtina pasirūpinti jau iškart kuriant rūsio patalpa. Priešingu atveju dėl drėgmes, atsiras grindų deformacijos, tarpai ir pan.

Na, o jei rūsis jau yra tinkamai įrengtas ir izoliuotas, o jūs klojate grindis pirmajame aukšte, hidroizoliacijos sluoksnių čia jau tiek nereikės, kadangi dregmė ir taip nenueis iki gyvenamojų patalpų.

“Plaukiojančių” grindų principas

Pradžioje aprašėme įprastą grindų įrengimo būdą – pasirūpinant izoliacinėmis medžiagomis ir sutvirtinant dangą betonu bei klijais. Tačiau, verta paminėti ir kitą, itin paprastą grindų klojimo būdą – plaukiojančios grindys.

Jų principą suprasti yra visai nesudėtinga. Tokių grindų klojimas vyksta panašiai kaip pirmajame pavyzdyje, tačiau čia ant paruošto pagrindo yra patiesiama plona polieteleno plėvė, o dangos kraštuose paliekami mikrotarpai. Tai yra daroma su idėja, jog drėgmė išeis pro tarpu o nesikaups hidroizoliaciniame sluoksnyje pačiose grindyse.

Tuomet ant polietileno yra klojamas pasirinktas paklotas – medžio plaušas, ar pan. Kituose žingsniuose uždedamas garso izoliacinis ir išlyginamieji sluoksniai. Išdžiūvus betonui, klojamos ir tvirtinamos grindys.

Tvirtinimo būdas taip yra įvairus, galima grindis tvirtinti klijais ar varžtų pagalba (jei grindų pagrindas yra kietesnis).

Garso ir šilumos izoliacija grindyse

Jau minėjome garso izoliaciniuos sluoksnius įrengiant grindis, tačiau pabrėšime juos dar kartą, kadangi jie atlieką labai svarbią rolę tinkamai įrengiant grindis. Jų pagrindinė funkcija – malšinti dviejų tipų (praeinantį ir atspindintį) garsą.

Garso izoliacinės medžiagos perdangose (pvz.: akmens ar stiklo vata) bei plaukiojantis grindų įrengimo metodas užtikrina papildomą triukšmo malšinimą. Plaukiojančių grindų atžvilgiu padeda ir tai, jog pačios grindys ir jų išlyginamasis sluoksnis nesiliečia su pačia patalpa dėl įrengtų mikro tarpų. Na, o jei norime dar didesnės tylos, galima padengti grindis papildomu paklotu.

Kalbant apie šildymą grindyse, kaip minėjome, gali būti kuriamos grindys su šildymu ar be jo, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo. Nuo to ar jis bus ar ne, priklausys ir kokios medžiagos bus panaudotos įrengiant grindis.

Jau kalbėjome apie pagrindo ruošimą (ant kurio ir bus klojamos grindys). Taigi, jei planuojamos šildomos grindys, reikės kur kas daugiau atidumo dėtalėms, kruopštumo ir nuoseklumo atliekant klojimo darbus. Betonas kuris panaudojamas jokiu būdu negali būti drėgnas, apskritai, geriau išvis nesiimti jokių kitų būsto darbų kol ruošite pagrindą savo grindims. Tikslas – kuo sausesnės patalpos.

Kai betonas pilnai išdžius, skubėti atlikinėti darbų taip pat neverta. Kurį laiką patalpose rekomenduojama palaikyti nuo 18 iki 24 laipsnių temperatūrą ir leisti betonui sutvirtėti. Vėliau ant pastiprėjusio pagrindo yra klojamos grindys, tvirtinant jas specialiais klijais.

Grindų rengimas nuo visiško nulio – pakankamai ilgas darbas. Norint, jog jis būtų atliktas tinkamai būtina gerai išmanyti visus jo etapus iki smulkmenų.

Mūsų komanda – patyrę grindų klojimo specialistai gebantys atlikti visus minėtus etapus.

Grindų dangos tipai

grindysKo gero pagrindėmis grindų dangos rūšimis galime laikyti parketlentes, plyteles, parketas, PVC dangą, laminatą.

Būtent plytelės yra pasirenkamos tų žmonių kurie planuoja įsirenginėti šildomas grindis vėliau.

Tai yra itin aktualu dėl labai gero šildomų grindų laidumo karščiui bei tampa populiariu pasirinkimu ir dėl savo patvarumo.

Kadangi laminatas – ko gero taupiausias variantas rinkoje, jis taip pat yra dažnas pasirinkimas žmonių tarpe. Jo taip pat nereikia daug prižiūrėti, tokias grindis lengva įrengti, o pati medžiaga tikrai patvari.

Tačiau verta pabrėžti ir minusus – laminatas bus natūraliai šaltas (jei nebus šildomų grindų), kartu šiluma bus reikalinga norint išvengti trūkinėjimų ir skilinėjimų.

Tiems kam patinka natūralumas ir jaukumas, dažniausiai renkasi parketą ar medienos masyvo grindų dangą. Masyvinės grindys dažniausiai bus pagamintos iš tvirtos medienos – uosio ar ąžuolo, bus klojamos natūralioje stadijoje be didelio obliavimo ir klijavimo. Kai kalbama apie parketą, dažniausiai turime lengvas, iš eglės pagamintas parketlentes.

Kalbant apie patį grindų plokščių tvirtinimą, minėtoms dangos rūšims taip pat galioja skirtingi principai. Parketlentėms dažniausiai yra pasirenkamas plaukiojantis tvirtinimo metodas, pasirekami elastiniai klijai, tam, kad neprarasti šiluminės varžos (jei grindys bus šildomos).

Galiausiai, masyvai yra tvirtinami betoninės kilmės klijais, tuomet kai patalpoje beveik visiškai nelieka drėgmės. Šios medienos plokštės bus labai jautrios drėgmei, todėl jiems reikia gerai apgalvoti įrengimo procesą.

Pasirinktas tvirtinimo metodas priklausys nuo to kokias grindis kursite ir kokia bus jų funkcija.

Vis dėl to rekomenduotume (kaip ir daugelis kitų statybos įmonių) įsirengti vienos rūšies dangą visame būste. Jei tai privatus namas – labai gerai tiks parketas (tiek funkcionaliai, tiek estetiškai), bute, ko gero geriausiai tiks plytelių ir medienos kombinacija.

Ko gero esate pastebėję bute pas draugą dar giminaitį – plytelės vonios kambaryje ir virtuvėje, likusiuose kambariuose – tai labai dažnai ir išties veikianti kombinacija.

Padėsime rasti geriausią sprendimą

Nežinote kas jums tiks geriausiai ar tiesiog ieškoti į ką kreiptis patarimo? Susisiekite su mumis. Graziapdaila.lt komanda yra pasiruošusi padėti jūsų projektui.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.