MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Stogo dengimo ir renovacijos paslaugos

Stogo dengimo ir renovacijos paslaugos

Stogo dengimas – nėra sudėtingas, tačiau itin svarbus, nemažai kruopštumo bei tikslumo reikalaujantis darbas. Tinkamai įrengtas stogas apsaugos jūsų namus nuo šalčio, diskomforto, sulaikys šilumą bei bus reikšmingas estetikos elementas.

Svarbiausi stogo dengimo darbo etapai yra nemažai, tačiau vertėtų išskirti puikų darbų planą paruošimą bei tinkamų statybinių medžiagų įsigijimą.

Šiais aspektas geriausiai jums padės tik kvalifikuoti profesionalai.

Mūsų parneriai, įmonė www.manostogas.lt, turinti ilgametę patirtį statybų rinkoje, padės jums pasirūpinti visais darbo aspektais, nuo pirminių planų iki galutinio rezultato.

Stogo dengimo darbų kaina – kas lemia?

Kaina priklauso nuo kiekvieno kliento individualiai. Pasirinktos dangos kvadratų kiekis bei darbų kiekis gali keistis priklausomai nuo kliento poreikių bei stogo būsenos.

Keletas papildomų faktorių lemiančių kainą:

 • Renovacija ar naujas – Atsižvelgiama ar yra klojama nauja danga, ar renovuojamas senas stogas. Renovuoti stogą – žymiai pigiau, kadangi pasirinktos čerpės yra klijuojamos tiesiai ant senos dangos. Tačiau, kaip rodo patirtis, kur kas labiau apsimoka investuoti į naują dangą, kadangi kartu yra patikrinama stogo konstrukcija bei jos tvirtumas. Šie elementai yra itin svarbūs norint turėti ilgaamžį stogą.
 • Nuolydis – tam tikra stogo danga, tokia kaip bituminė, yra tinkama naudoti tik esant itin lygiam, mažo nuolydžio stogui. Stataus nuolydžio stogui bus tinkama tik mažesnio lankstumo kaip betoninio ar plieninės dangos.
 • Stogo priedai kai kuriems stogams, jei to pageidauja klientai, gali prireikti įrengti tokius stogo priedus kaip kaminai ar stoglangiai. Jei yra pasirenkama tokia danga kaip plieninė, gali prireikti papildomų izoliacinių ar šiltinimo medžiagų.

Atliekami stogo dengimo darbai:

 • Stogo būsenos įvertinimas, apskaičiavimai bei plano sudarymas – Tai pats svarbiausias pirminis etapas. Įmonės ekspertai atvyks ir įvertins stogo situaciją, atliks skaičiavimus bei sudarys tinkamą darbų planą.
 • Stogo dangos klojimas ir atnaujinimas – pasirinktos stogo dangos klojimas privatiems bei komerciniams pastatams arba renovacijos darbai.
 • Stogo priedų instaliavimas stoglangių, kaminų, lietvamzdžių ir kitų stogo priedų įrengimas. Apšiltinimo bei garso izoliacinių medžiagų klojimas.
 • Fasado šiltinimo ir apdailos darbai – sienų, palėpių ir fasadų apdailos darbai, būtiniausių medžiagų sluoksnių klojimas.
 • Individualių namų statyba – pilna pastatų statybas nuo architektūrinio plano, iki galutinio produkto.
 • Techninė pastatų priežiūra – pastato būklės priežiūros darbai po statybų.

Plačiau apie stogo renovavimo atliekamus darbus čia >>

Produkcija individualiems namams ir komerciniams pastatams:

 • Bituminė stogo danga – bituminių lakštų hidroizoliacinės čerpės. Modernus dizainas tinkantis kiekvieno žmogaus poreikiams.
 • Plieninė stogo danga – aukščiausios kokybės vokiško plieno trapeciniai lakštai, plieninės čerpės bei klasikinė stogo danga.
 • Betoninės ir keraminės čerpės – akmens bei  molio produktų čerpės puikiai tinkančios gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams.
 • Stogo priedai lietaus sistemos, sandarinimo medžiagos, šiltinimo medžiagos, saugos ir tvirtinimo elementai, pakalimai.
 • Namo įrengimo priedai – kataloge taip pat rasite kitų medžiagų būtinų pilnam namo įrengimui, tai: tvoros, dažai, skarda, plytos.

Stogo dengimas – visoje Lietuvoje

Atliekami darbai ir siunčiamos prekės į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Esant poreikiui, darbai gali būti atliekami kituose, net ir mažesniuose Lietuvos miestuose.

Dėl ko rinktis manostogas.lt:

 • Aukšta kokybė ir žemos kainos – rinkos kainomis atliekami darbai bei parduodama statybinė produkcija.
 • Nuoseklus darbų planas – sukuriamas stogo dengimo darbų atlikimo planas nuo pirminės namo apžvalgos iki galutinio produkto. Į architektūrinio plano sudarymą įeina visi būtiniausi apskaičiavimai, medžiagos kurių prireiks, sąrašas.
 • Pastovus bendravimas ir konsultacijos – su klientais yra bendraujama nuolatos, viso darbų atlikimo metu. Kartu jie yra konsultuojami tiek darbų, tiek produktų kainomis, kartu jiems suteikiamos rekomendacijos dėl jų.

 

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.