MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Savarankiškos terasos statybos: gidas

Savarankiškos terasos statybos: gidas

Daugeliui lietuvių terasa yra būtinas kiekvieno būsto “komponentas”. Tai yra vieta, kur galima labai skaniai gerti kavą, kur galima saulėlydžiams tarti sudie, galiausiai, net puiki darbo vieta tiems, kurie daugelį darbų atlieka iš namų. Svarbiausia, žinoma, yra sukurti tokią erdvę, kurioje ne tik gera, gražu būti, tačiau ir kurioje kiekvienas komponentas būtų ilgaamžis, kokybiškas bei patvarus.

Pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti lentoms. Šiuo metu labiausiai rekomenduojama rinktis specialias terasines lentas, kadangi tai yra geriausia danga iš visų įmanomų: plytelės, paprastos lentos, jūrinė plokštė…

Jeigu Jums atrodo, kad terasinių lentų montavimas yra sunkus darbas – skubame atsakyti, kad ne. Žemiau pateikiame trumpą gidą, kuriame bus aptarti patys svarbiausi žingsniai.

Pagrindo paruošimas

Terasinių lentų montavimas prasideda nuo tinkamo pagrindo paruošimo. Kadangi internete galima rasti labai daug informacijos apie planuojamus darbus – galite bandyti pagrindą ruoštis pats.

Taip pat nėra blogai ieškoti ir specialistų, kurie gali garantuoti, kad pagrindas bus padarytas tinkamai. Kai jis tikrai geras – terasinių lentų padengimas yra tik smulkmena.

Ko reikia nepamiršti?

  • Poliai. Pirmiausia būtini geri poliai. Kinta jų aukštis ir storumas. Žinoma, reikia derinti prie Jūsų planuojamos terasos charakteristikų.
  • Išlyginimas. Žiūrėkite, kad terasos pagrindas būtų lygus. Taip pat reikia nepamiršti, kad yra būtinas bent jau kelių milimetrų nuolydis.
  • Gruntas, kad neaugtų augalai po terasa. Tai yra galimybė išvengti bereikalingo terasos pertvarkymo. Dažniausiai siūloma pilti skaldą. Pigu ir paprasta. Po skalda galima dėti ir plėvelę.
  • Tarpas tarp terasos karkaso ir pagrindo turi būti vėdinamas. Kokio jis bus dydžio – priklauso nuo daugelio aspektų. Tačiau faktas, kad poliai neturi būti labai maži.

Karkaso įrengimas

Kai pagrindas jau yra – laikas montuoti karkasą. Tam svarbu naudoti patikimos kokybės medžiagas, kurios ne tik gražiai atrodys, kadangi tam tikros dalys bus matomos, tačiau ir bus atsparios aplinkos poveikiui.

Žinoma, montuojant karkasą daugiausia dėmesio reikia skirti stogui, vėliau – smulkmeniškai apgalvoti – kaip bus montuojamos sienos. Ar jums jų reikia?

Terasinių lentų montavimas

Daugeliui žmonių patinka, kad terasinės lentos ne tik geros kokybės, tačiau taip pat ir labai greitai bei labai paprastai montuojamos. Nereikia samdyti specialisto, kiekvienas žmogus gali pats atlikti darbus.

Svarbiausia, kad tikrai išvengsite klaidų, kadangi darbai yra efektyvūs, greiti ir svarbiausia, kad jie taupantys daug laiko.

Terasos šonų užbaigimas

Kai lentos jau yra vienoje – belieka tinkamai suderinti šonukus, kurie ne tik dekoruoja, tačiau taip pat ir padeda išvengti įvairių nešvarumų patekimą tarp lentų. Tam geriausia yra rinktis šonus, kurie yra tose pačiose prekybos vietose, kur yra perkamos lentos. Derėjimas yra svarbus, kadangi jis garantuoja kokybę.

Svarbu ne tik tinkamai sumontuoti lentas, tačiau taip pat ir įsigyti geros kokybės. Tokias siūlo https://www.prodeck.lt/. Rinkitės laiko patikrintą klasiką, kuri dvelkia kokybe, estetika bei ilgaamžiškumu.

Juk norisi, kad terasos tokios ir būtų, taip?

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.