MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Fasado remontas – kaip pažinti kada laikas atsinaujinti?

Fasado remontas – kaip pažinti kada laikas atsinaujinti?

Nors vasaros sezonas jau pasibaigė, namo remonto bendrovės vis dar gauna didelius kiekius užsakymų. Ką pastebėjome ir galime pasakyti iš patirties, jog daugumą klientų domina interjero remonto darbai, o namo fasadas – pamirštamas.

Deja, tačiau namo išorė gali būti ne tik nemaloniu vaizdu, tačiau ir tapti pavojingu sveikatai. Fasado pažeidimuose neretai kaupiasi drėgmė ir pelėsis, galintis sukelti rimtų sveikatos problemų. Pasirūpinus fasadu, bus galima ilgai džiaugtis estetiška ir sveika aplinka bei užtikrinti sustiprinti namo apsaugą.

Ieškantiems fasado remonto paslaugų – mūsų atliekami fasado darbai.

Didžiausios fasadų problemos mūsų šalyje

Fasado medžiagų yra begalė, o jos skiriasi viena nuo kitos savo išskirtinėmis savybėmis. Lietuvoje situacija yra tokia, jog labiausiai populiarūs yra tinkuoti fasadai. Vis dėl to, dauguma žmonių nežino akivaizdžių jos minusų – trūkinėjimų, lupimosi ar samanojimo.

Plačiau apie alternatyvias fasado apdailos medžiagas ir jų ypatybes galite skaityti čia>>

Nors po truputį populiarėja ir kitų medžiagų apdaila, verta pabrėžti jog pagrindinės priežastys vis dėl to kyla ne dėl. Didžiausi kaltininkai – prasti įrengimo darbai ir menkas atsparumas klimatui.

Nepaslaptis, jog mūsų šalyje gausu kritulių, kurie kenkia pastatų išorei taip pat

oro tarša. Dėl nepalankių oro sąlygų susidaro suodžių, druskos, dulkių sluoksniai. Tai spartina minėtą lupimąsį ir samanojimą, skatina tinko byrėjimą

Kaip galima išspręsti šias problemas?

Lietuvoje tradicija tapusio tinko nebūtinai reiktų išsižadėti. Tiesiog reikia skirti daugiau dėmesio medžiagos kokybei ir tinkamam įrengimui.

Ekspertai dažniausiai jums patars rinktis mineralinį tinką ir kokybiškų dažų sluoksnį, kuris apsaugoti tinką nuo deformacijos, dumblių bei pelėsio. Būtent tinkamai parengtas tinko mineralingumas suteikia papildomą apsaugą nuo drėgmės ir apnašų.

Fasado remontas – 7 darbo etapų apžvalga

Šioje sekcijoje aptarsime bazinius remonto darbus kuriuos galima atlikti pačiam, savarankiškai. Kalbame apie bazinį fasado remontą – izoliacinių medžiagų bei apsauginio tinklo keitimo darbus esant smulkiems pažeidimams.

1 etapas

Vienas iš dažniausių pažeidimų atsirandančių fasado paviršiuje – apsauginio tinklelio ir izoliacinio sluoksnio pažeidimai. Norėdami pašalinti pažeistą vietą, visų pirma reikia tvarkingai išpjauti pažeistą plotą. Tai geriausia daryti naudojant kampinį šlifuoklį.

2 etapas

Nupjovus tinką, kartu atsargiai pašalinkite apie 10 cm tinklelio aplink pažeidimų vietą. Remontuojant armavimo sluoksnio pažeidimus, vėliau reikės būtinai panaudoti naują, geros kokybės armavimo tinklelį.

3 etapas

Tolygiai nuėmus tinklelį galima pereiti prie izoliacinės medžiagos. Nuėmus seną tinklelį, ir tinkamai nuvalius purvą nuo tos vietos galima išpjauti pažeistą izoliacinės medžiagos vietą. Pagal išpjautą formą reikės atsipjauti naują polistireno gabalėlį, jį galėsite įdėti su tinkamais klijais.

4 etapas

Kol džiūsta naujai įstatytas polistirenas, apdenkite apsaugine juostele visą pažeidimų plotą. Taip užtikrinsite mažesnę purvo ir dulkių tikimybę.

5 etapas

Naujai įklijuotas polistirenas išdžius maždaug per porą valandų. Tada galima pereiti prie naujo armavimo sluoksnio klojimo. Tinklelį pilnai išmirkykite klijuose ir klijuokite jį ant norimo padengti ploto ir aplink jį. Patartina turėti apie 10 cm tinklelines užuolaidas.

6 etapas

Palaukite apie 2 dienas kol armavimo mišinys išdžius. Jam iždžiūvus, padenkite remontuotą vietą grunto sluoksniu.

7 etapas

Gruntui išdžiūvus, padenkite vietą nauju tinku. Jam išdžiūvus, atsargiai nuimkite apsauginę juostą.

Manote, jog be ekspertų neapsieisite? Susiekite su mumis šioje skiltyje!

Papildomai – Fasado remonto darbai (Vaizdo įrašas)

Apibendrinant

Norint sutvarkyti fasado pažeidimus, reikia kruopščiai atlikto darbo. Bazinius dalykus galima atlikti patiems, tačiau rimtiems darbams eksperto ranka – būtina. Šiame straipsnyje aptarėme fasado remonto pagrindus tvarkant armavimo sluoksnį ir izoliacines medžiagas, taip pat pakalbėjome ir apie pagrindines fasadų problemas.

Tik tinkamai prižiūrint jį, galima tikėtis ilgalaikės jo tarnystės.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.