MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Kaip išsirinkti tinkamus prieškambario baldus?

Kaip išsirinkti tinkamus prieškambario baldus?

Prieškambaris – erdvė, į kurią žengiant į namus patenkama pirmiausia, o tai reiškia, kad ši erdvė, kad ir kaip mums sunku tai pripažinti, labai dažnai kuria ir patį pirmą įspūdį apie mūsų namus. Visą savo dėmesį esame linkę sutelkti į svetainę, miegamąją bei vonios zonas, todėl prieškambario zona lieka nepakankamai „išpildyta“. 

Platus prieškambario baldų pasirinkimas

Batų dėžės, pastatomos arba į sieną įmontuojamos prieškambario spintos, drabužių kabyklos, batų lentynos, prieškambario suoliukai, minkštasuoliai su daiktadėžėmis – tai prieškambario baldai, kurie yra sukurti tam, kad Jūsų prieškambaris būtų ne tik estetiškai patrauklus, bet ir praktiškas bei funkcionalus.

Visi šie prieškambario baldai būna įvairių dydžių, modelių bei dizainų, todėl pasirinkimas yra tikrai labai platus.

Tinkamų išmatavimų baldai – erdviam prieškambariui

Siekiant užtikrinti, kad prieškambario baldai tinkamai atliktų savo funkciją bei būtų užtikrintas lengvas bei patogus praėjimas, būtina, įvertinus  prieškambario erdvės formą bei dydį, pasirinkti tinkamų išmatavimų prieškambario baldus.

Nedidelėms prieškambarių erdvės privalu rinktis atitinkamų išmatavimų prieškambario baldus, kurie neužimtų per daug erdvės, bet būtų pakankamai funkcionalūs. Jeigu Jūsų prieškambaris nėra didelis, Jums tikrai verta pamąstyti apie sienoje įmontuojamą spintą su stumdomomis durimis.

Erdvę taip pat išsaugosite pasirinkę tik būtiniausius prieškambario baldus ir atsisakę papildomo komforto suteikiančių prieškambario baldų, kaip, pavyzdžiui, prieškambario suoliukai, pufai ir t. t. 

Ilgiems prieškambariams puikiai tinka prie sienos prigludę bei platūs baldai, įskaitant pakankamai ilgą, bet neaukštą batų dėžę. Masyvūs prieškambario baldai yra tinkamiausiais pasirinkimas tuose namuose, kurių prieškambario zona yra labai erdvi. Erdviuose prieškambario kambariuose puikiai tiks ir išskirtinumo šiai namų erdvei suteikiantys funkcionalūs aksesuarai, kaip, pavyzdžiui, skėčių stovai, pagalvėlės ir pan.

Baldų stilistika – svarbus kriterijus, renkantis prieškambario baldus

Kaip jau buvo minėta, prieškambario baldų pasirinkimui labai dažnai yra skiriama per mažai dėmesio, todėl labai dažnai pasitaiko atvejų, kai prieškambaris visiškai nedera prie bendro namų interjero.

Norint, kad taip nenutiktų ir Jums, prieškambario baldus rinkitės taip pat atsakingai, kaip ir, pavyzdžiui, baldus svetainei. Jeigu Jūsų namuose vyrauja modernus stilius, jis turėtų atsispindėti ir prieškambario erdvėje.

Modernaus stiliaus prieškambariui idealiai tinka baltos spalvos prieškambario baldai be rankenėlių. Jeigu Jūsų namai yra klasikinio stiliaus, tokiu pat stiliumi derėtų įrengti bei prieškambario erdvę ir t. t.

Prieškambario baldų komplektai – racionalus sprendimas, norintiems sutaupyti

Jeigu nenorite patys tarpusavyje derinti visų prieškambario baldų, tinkamiausias sprendimas Jums – prieškambario baldų komplektas.

Pasirinkę tokį komplektą ne tik išlaikysite vientisą prieškambario baldų stilių, bet ir turėsite galimybę sutaupyti: prieškambario komplekto kaina, lyginant su individualiai komplektuojamais prieškambario baldų komplektais yra ženkliai mažesnė.

Renkantis prieškambario baldus visada atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Kokybiškus prieškambario baldus atpažinsite pakankamai lengvai. Juos „išduoda“ ne tik gamybos medžiaga, bet ir tokios detalės, kaip ratukai, bėgeliai, rankenėlės ir t. t.

Jeigu prieškambario baldus perkate internetu, nepatingėkite įdėmiai perskaityti šių baldų aprašymų bei įsigilinti į techninę specifikaciją. Tokiu būdu kokybiškus bei Jums tinkamus baldus įsigysite net neišėję iš namų.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.