MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Kokias grindjuostes rinktis?

Kokias grindjuostes rinktis?

Labai daug priklauso jūsų namų interjero baigtinė išvaizda nuo grindjuosčių medžiagos, kokybės ir spalvos. Nors ir pačią gražiausią grindų dangą naudotumėte namuose, jei grindjuostės bus prie jos nepriderintos, gero vaizdo tikrai nesitikėkite.

Tada iš jūsų pastangų vietoj gero rezultato gausis šnipštas. Grindjuostės būna gaminamos iš medienos, faneros, MDF ir plastiko.

Kokiomis savybėmis pasižymi medinės ir fanerinės grindjuostės?

Medinės grindjuostės būna gaminamos iš ąžuolo, maumedžio, pušies ar graikinio riešutmedžio. Jas vertina už patvarumą, už tai, kad ilgai išsaugo pirminę išvaizdą, o faneriniai apvadai irgi yra gaminami iš medienos, dažniausiai iš spygliuočių medžių, jų viršus padengiamas plonu medienos sluoksniu.

Fanerinės grindjuostės puikiai dera natūralaus dizaino aplinkoje. Jos kainuoja pigiau už medines grindjuostes, tačiau bijo drėgmės ir temperatūrų kaitos.

Kaip galima apibūdinti MDF ir plastikinius apvadus?

MDF apvadai gaunami laminuojant medienos plaušų plokštes, jie savo struktūra menkai kuo skiriasi nuo įprastinio laminato. Į šiuos apvadus yra įspaudžiamas popierius ir padengiamas melaminu, kuris apsaugo popierių nuo blukimo bei kitokio išorinio poveikio.

O pačios populiariausios išlieka plastikinės grindjuostės, nes jas galima naudoti bet kokios patalpose, jos nebijo drėgmės ir yra labai lanksčios, todėl jomis yra labai patogu slėpti galimus kreivų sienų trūkumus.

Be to šių grindjuosčių nereikia dažyti ar lakuoti, jas labai lengva valyti. Tačiau jei jūsų grindų danga yra iš geros rūšies medienos, tada plastikinės grindjuostės sugadins jų įvaizdį.

Kokia grindjuosčių spalva ir aukštis yra pati tinkamiausi?

Jeigu jūsų namuose yra plytelių, laminuota ar parketlenčių danga, tada tokias dangas turinčiose patalpose geriausia yra naudoti baltos spalvos grindjuostes, kurios išoriškai sujungia bet kokias dangas. Jos patalpoms suteikia daugiau erdvumo tiek aukščio, tiek pločio atžvilgiu.

Jei jūsų namų kambarių lubos yra aukštos, tada geriau panaudoti ir aukštas grindjuostes, tada jos dar labiau paryškins esamos patalpos aukštį.

Be to, ne tik grindjuosčių aukštis, bet ir jų forma yra derinami prie durų apvadų, kad tarp jų išliktų panašumas. Jeigu jums reikia daugiau informacijos šia tema, jos ieškokite internete adresu: https://www.iris.lt/45-grindjuostes-klijai

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.