MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

FASADO APDAILA

FASADO APDAILA

Fasadas – tai išorinė pastato pusė, atliekanti reprezentatyvią funkciją. Būsto apdaila iš gatvės pusės sulaukia aplinkinių dėmesio, o šoninio ar galinio kiemo fasado vaizdas kuria asmeninį jaukumą. Juk nepaprastai smagu vasarą smilkstant šašlykinei sėdėti prie laukinio stalo ir kartu su artimaisiais ar draugais gėrėtis dailia bei harmoninga namo išore.

Priimami užsakymai fasado apdailai 2018 metų sezonui

FASADO APDAILOS PASLAUGOS:
  • Fasado šiltinimas (vata, polisterolas)
  • Armavimo sluoksnio įrengimas
  • Dekoratyvinis tinkavimas
  • Fasado lentelių montavimas (medis, plastikas)
  • Išorės hidroizoliacijos įrengimas
  • Fasado plytelių klijavimas (akmens masė, klinkeris)
  • Paviršiaus išlyginimas ir impregnavimas
  • Fasado gruntavimas ir dažymas
  • SUSUSIEKTI DABAR >>

Kaip galime prisidėti prie šio jaukumo? Kreipdamiesi į mus būsite užtikrinti. Darbus atliekame taip, kad rezultatas įkvėptų. Dirbame profesionaliai, išsikeliame aukštus kokybės reikalavimus ir juos įgyvendiname. Žinome, kaip svarbu, kad fasado apdaila būtų gerai apšildyta. Siekdami, kad konstrukcija pasižymėtų tvirtumu bei ilgaamžiškumu, naudojame kokybiškas medžiagas. Svarbi kiekviena detalė. Pritariame posakiui, jog skūpus moka du kartus. Pavyzdžiui, pasirinkus nekokybiškas tvirtinimo smeiges rezultatas nebus ilgalaikis. Kadangi dirbame ne vienerius metus, gebame atsirinkti tokias detales, kurios yra praktiškos ir tvirtos.

ORIGINALŪS SIENŲ DEKORAS ==> SPAUSK ČIA

sienu dekoravimas ir dazymas

Pradėję domėtis fasado apdaila tikriausiai randate šūsnį informacijos – tiek, kad sunku atsirinkti, kuri teisingiausia. Internautai domisi, koks turėtų būti armavimo sluoksnio storis, ieško atliekamų darbų video, bando išsiaiškinti, kiek viskas kainuoja. Mes turime paprastesnį sprendimą – atvyksime pas Jus ir sudarysime sąmatą nemokamai. Jums nereikės naršyti internete valandų valandas, bandant išsiaiškinti, kaip viskas vyksta, kokias medžiagas pirkti ar kokių vengti. Mes pasirūpinsime geru apšildymu, tinklelio uždėjimu, išarmavimu bei dekoratyvine puse – dekoratyviniu aptinkavimu arba klinkerinių plytelių apklijavimu. Taip išvengsite posakio apie prisvilusį blyną. Dirbame kokybiškai ir suteikiame garantiją, jaučiamės savo srityje užtikrintai, tad pasiūlysime Jums optimalius sprendimus, kurie pasiteisins ir žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos.

Trokštate tobulo fasado? Susisiekite su mumis – profesionalus darbas, kuriame sąveikauja konstrukcinė kokybė ir estetinis suvokimas, duoda saldžių vaisių. Prie puikaus komplekto prisideda garantija – Jūs būsite užtikrinti.

VISOS APDAILOS PASLAUGOS >>
KONTAKTAI >>

VENTILIUOJAMI FASADAI

Kitos remonto paslaugos

Mūsų kontaktai

Parašykite mums

PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.