MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Elektrinės kaitlentės priežiūra: kas ir kaip?

Elektrinės kaitlentės priežiūra: kas ir kaip?

Tinkama elektrinė kaitlentė gali pasirūpinti, kad kasdieninis maisto gaminimas bus ne darbas, tačiau malonumas. Žinoma, sistemingas gaminimas neatsiejamas nuo smulkmenų. Pirmiausia reikalinga kokybiška technika. Antras žingsnis –elektrinės kaitlentės pajungimas. Procesas gana greitas, tiesa, turi būti paliekamas specialistams. Pajungus – galiausiai galima gaminti ir skirti laiko priežiūrai.

Nors elektrinės kaitlentės pajungimas daugeliui gali atrodyti pats sudėtingiausias darbas, tačiau mes siūlome nepamiršti, kad sudėtingiausia yra nepamiršti įrangai skirti šiek tiek dėmesio, kadangi jo neskyrus – ji kur kas greičiau genda. O tokiu atveju padėti gali tik Salvata meistrai ir jų atliekamas remontas Vilniuje, kurių kainos – patrauklios.

  • Ant elektrinės kaitlentės paviršiaus nedėkite šlapių indų, kadangi jie gadina kaitlentę ir dažniausiai po kiek laiko bus reikalingas jos remontas.
  • Valymui taip pat siūlome nenaudoti tos pačios kempinės, kuri yra naudojama indams plauti. Paprasčiausiai tokiu atveju kempinėje esantys nešvarumai dažniausiai padengia katlentes.
  • Taip pat siūlome verdant kuo daugiau dėmesio skirti puodų ištekėjimams. Kai tik vanduo pradeda bėgti pro puodą – reikalingas labai greitas paviršiaus valymas. Tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad kaitlentės nesuges ir per didelis vandens kiekis joms nebus baisus.
  • Žinoma, valymui siūlome rinktis specialiai tokiam paviršiui skirtas priemones. Šiuo metu valiklių labai daug. Geriausi rinktis tokius, kurie yra skirti būtent jautrių paviršių valymui. Žinoma, reikalinga ir nešiurkšti kempinė.
  • Puikiai tinka tokio pobūdžio valymams melamino kempine, kuri labai sėkmingai pašalina bet kokio tipo nešvarumus. Svarbiausia, kad ji visiškai nebraižo paviršiaus.
  • Jeigu dėmė labai intensyvi – tokiu atveju siūlome ant jos uždėti šiek tiek vandens ir palikti. Žinoma, tik tokiu atveju, kai kaitlentė yra išjungta. Tuomet  jai nėra baisus vanduo. Tačiau prieš jungiant įsitinkite, kad ji yra visiškai švari.

Kuo daugiau dėmesio kaitlentei skirsite – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tai, kas garantuos saugų maisto gaminimą ir tuo pačiu gyvenimą be jokių rūpesčių. Mūsų patarimai labai paprasti, tačiau labai veiksmingi, kadangi priežiūra ir prasideda nuo pačių mažiausių smulkmenų.

Sugedo skalbimo mašina, šaldytuvas ar kita buitinė technika? Susisiekite su profesionaliais Salvata.lt meistrais, gebančiais greitai identifikuoti problemas ir rasti geriausius remonto sprendimo būdus.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.