MEDŽIAGŲ SKAIČIUOKLĖ

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Susisieksime su Jumis jau šiandien.

OUR

Degintas medis: kokiais atvejais tai yra puikus pasirinkimas?

Degintas medis: kokiais atvejais tai yra puikus pasirinkimas?

Statybų sektorius – vienas iš tų, kuris siūlo šimtus įvairiausių sprendimų. Kai įvairovė tokia didelė, užsakovui gali būti sudėtinga nuspręsti, kam verta teikti pirmenybę.

Tačiau ne viskas taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pradžių – dėmesį verta atkreipti į tai, kad konkretūs pasirinkimai idealiai tinka vienu ar kitu atveju.

Tad žinodami, kokiais atvejais konkretus pasirinkimas puikiai tiks, lengvai ir paprastai nuspręsite, ar jums verta į tai investuoti. Ne išimtis yra ir degintas medis. Tad kviečiame sužinoti, kokiais atvejais tai gali būti puikus pasirinkimas.

Kai žavi mediena, tačiau norisi naujovių

Ne paslaptis, kad mediena turi labai daug puikių privalumų (natūralumas, estetika, ekologija ir t.t.), tad, nieko keista, kodėl ji tokia populiari ir, kodėl visi statybų užsakovai pageidauja, kad jų metu būtų naudojama tam tikra dalis medienos. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad dažnai žavimasi ne tik puikiomis medienos savybėmis, bet ir siekiama išsiskirti aplinkos, norima kažko naujo.

Būtent tokiu atveju taip pat puikiai tinka degintas medis, kadangi yra išlaikomos visos gerosios medienos savybės, tačiau tuo pat metu – užtikrinamas išskirtinis vaizdas. Kiekvienas darbas, atliekamas naudojant šią technologiją, užtikrina unikalų bei vienetinį rezultatą, tad tikrai išsiskirsite iš aplinkos. Išgaunamas išskirtinis atspalvis, o jo intensyvumas priklausys nuo proceso metu priimtų sprendimų.

Atsparumas aplinkos veiksniams bei ilgas tarnavimo laikas

Ne paslaptis, kad įprasta mediena nėra atspari tam tikriems aplinkos veiksniams, todėl ir tarnavimo laikas – ne toks ilgas, kaip daugeliui norėtųsi. Deginta mediena – maloni išimtis; ji yra atspari vabzdžiams, ugniai, drėgmei, puvimui, temperatūros pokyčiams, todėl gali tarnauti net ir 80 metų.

Gamtai draugiškas procesas

Tam, kad mediena būtų apsaugota nuo neigiamo aplinkos poveikio, dažnas naudoja laką ar dažus, tačiau nesunku pastebėti, kad tai tikrai nėra gamtai draugiškos medžiagos. Degintas medis – visai kas kita: atsparumui užtikrinti naudojama gamtai draugiška alyva, todėl drąsiai galima sakyti, kad pasirinkdami šį sprendimą, jūs tikrai nepakenksite gamtai.

Universalumas

Ne paslaptis ir tai, kad daugybė žmonių itin palankiai vertina universalius sprendimus. Būtent tokia ir yra deginta mediena – jos lentos ar dailylentės puikiai tiks tiek fasadui, tiek interjerui; tiek tvorai, tiek terasai.

Taigi, jei tik panorėsite, Yakisugi metodu apdirbtą medieną galėsite naudoti visiems šiems namų elementams, tokiu būdu sukurdami ne tik estetišką, bet ir itin harmoningą vaizdą. Tačiau ir tai dar ne visas universalumo žavesys – Yakisugi metodu gali būti apdirbama įvairių rūšių mediena: Accoya, maumedis, eglė, pušis, kedras.

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad deginta mediena yra idealus sprendimas žmonės, kurie žavisi medienos savybėmis, tačiau tuo pat metu siekia unikalaus vaizdo; pageidauja, kad medienos atsparumas aplinkos veiksniams būtų užtikrintas nekenkiant gamtai, o taip pat – vertina estetiką bei universalumą. Be to, deginta mediena pasižymi ir labai patrauklia kaina, tad tai yra viena naudingiausių bei ekonomiškiausių investicijų.

Kitos remonto paslaugos
PASKAIČIUOKIM KAINA?X

Skambinkite kasdien nuo 8 iki 18 val. Atsakysime i visus klausimus.

info@graziapdaila.lt

Parašykite el. laišką. Atsakysime per 24 val. Jeigu norite greitesnio atsakymo, skambinkite nurodytais telefonais.

Žalgirio g. 90, Vilnius.

Atvykstame į jūsų objektą Vilniuje tą pačią dieną.